Když po sobě Edwina Boyleová zanechala zprávu, že opouští svého manžela a dvě děti kvůli jinému muži, blízcí přátele ani rodina nedokázali pochopit, jak se takového činu mohla milující matka dvou dětí dopustit. Tehdy ještě nikdo neměl ani nejmenší tušení, že její manžel, který na rozdíl od své družky opravdu tajný poměr měl, tehdy 30letou ženu brutálně zavraždil a její ostatky umístil do sudu na zahradě.

Poté, co Frederick Boyle svou manželku zastřelil a její tělo rozsekal na malé kousky, rozhodl se ostatky nebohé ženy umístit do kovového barelu v rohu zahrady. Ten stál celých 23 let jen kousek od místa, kde rodina často grilovala a setkávala se s blízkými přáteli. Právě tento barel je zachycen na několika fotografiích, které během těchto shledání vznikly. Podívat se na ně můžete v naší galerii.

FOTO: Hrůzostrašné tajemství mrtvého těla v sudu na zahradě odhalil dceřin přítel

Hrůzostrašné tajemství mrtvého těla v sudu na zahradě odhalil dceřin přítel - 4940484_Hrůzostrašné tajemství mrtvého těla v sudu na zahradě odhalil dceřin přítel - 4940486_Hrůzostrašné tajemství mrtvého těla v sudu na zahradě odhalil dceřin přítel - 4940485_Hrůzostrašné tajemství mrtvého těla v sudu na zahradě odhalil dceřin přítel - 4940487_Hrůzostrašné tajemství mrtvého těla v sudu na zahradě odhalil dceřin přítel - 4940483_
Další fotky
Hrůzostrašné tajemství mrtvého těla v sudu na zahradě odhalil dceřin přítel - 035941a1cbda795ad093562556338eed

Ačkoliv všem připadalo divné, že matka zmizela bez omluvy dětem či sestře, komunita obklopující rodinu se časem se strohým dopisem, který „našel“ právě její manžel Fred, spokojila. I přes to, že se rodina několikrát v průběhu let přestěhovala, Fred barel vždy vzal s sebou. Když se ho někdo vyptával na obsah záhadného sudu, vrah tvrdil, že je naplněný lepidlem na koberce.

Jeho plány zhatil teprve Michael Hegarty, přítel jedné z Boyleových dcer, který se přistěhoval do jejich domu. Ten jednou z žertu vyslovil myšlenku, zdali se v barelu nenachází zmizelá Edwina. Když si všiml, že od toho okamžiku Fred po barelu nervózně pokukuje, rozhodl se podívat dovnitř. Když barel otevřel, jeho nejhorší obavy se naplnily, stejně tak jako původně nevinný opilecký vtip. Boyle byl okamžitě zadržen policií a obviněn z vraždy. Po několika neúspěšných pokusech zmařit soudní proces se patologický lhář ke svému jednání přiznal. V roce 2008 byl odsouzen k trestu odnětí svobody na 21 let. Jejich dvě dcery soudu potvrdily, že v době matčina zmizení se rodiče často hádali. Především kvůli milence, která Freda několik let po Edwinině zmizení opustila.

Frederick a Edwina Boyleovi.

Výsledek celého procesu znamenal mnohé i pro Edwininu sestru. Ta v průběhu let zaplatila několik soukromých detektivů, kteří měli zmizelou najít. „Už jsem si začínala myslet, že se to nikdy nevyřeší,“ uvedla v roce 2008 pro The Telegraph. „Nemůžu to pořád dostat z hlavy. Spravedlnosti bylo učiněno zadost. Jen je mi strašně líto mých neteří. Prošly celým životem s vědomím, že je jejich matka opustila, a tahle skutečnost je může úplně zničit. Mám opravdu smíšené pocity.“ Dcery Careesa a Sharon nikdy neposkytly žádný rozhovor a jejich osud není dnes znám. Frederick Boyle může po 17 odsezených letech ve vězení v roce 2025 požádat o podmínečné propuštění.

Michal Švehla

Stále vám Mickey připadá jako přátelský a nevinný myšák?

Krutý život pod bičem Mickey Mouse: pracovní podmínky v pařížském Disneylandu dovedly zaměstnance k sebevraždě

Komentáře