Společnost Philips TV představila nové modely televizorů ze své oceňované řady OLED+. Díky spolupráci se zvukovými experty Bowers & Wilkins přináší Philips OLED+ 986 a OLED+ 936 ještě vyšší kvalitu zvuku a posouvají limity prémiových televizorů. O tom svědčí i prestižní cena EISA Home Theater TV 2021–2022, kterou OLED+ 936 získal.

Obě značky jsou lídry ve svém oboru a neustále pracují na vylepšení a vývoji všech klíčových technologií. Tyto dva prémiové modely zároveň nabízí to nejlepší ve výjimečném evropském designu z autentických materiálů. Prim tak hraje sklo, kov a látka Kvadrat, dálkové ovládání je příjemné na dotek díky udržitelné kůži Muirhead. Model OLED+ 936 lze postavit na desku stolu, obě novinky pak lze podle potřeby uchytit na zeď, a proto skvěle padnou do jakéhokoli interiéru.

Nové televizory přinášejí ještě lepší obrazovou kvalitu díky nejnovějším obrazovkám OLED a inteligentnímu procesoru páté generace – P5 AI. Užijete si přesnější barvy, lepší ostrost, přirozené odstíny pleti a lepší kontrast. A to i díky světelnému senzoru Ambient Intelligence, který zajistí dokonalý kontrast za každého osvětlení a HDR10+ Adaptive, který automaticky optimalizuje úroveň jasu, aby se zvýšila úroveň detailů na základě jednotlivých scén.

Pohlcující zážitek ze sledování ještě více umocní i čtyřstranný systém Ambilight, který filmové dění i videohry přenese na stěny místnosti. Milovníci her si užijí nepřekonatelný hráčský zážitek díky funkci Fast Motion Clarity, která poskytuje jemný, ale ultra realistický a plynulý přechod z obrazu na obraz se zvýšenou ostrostí.

Vylepšený obraz i zvuk

Televizory OLED+ 936 a OLED+ 986 mají tu vůbec nejvyšší kvalitu zvuku, která je v současné době k dispozici. Zásluhu na tom mají zcela přepracované a vylepšené skříně reproduktorů Bowers & Wilkins.

Pro efektivnější přenos audia obsahují oba modely vylepšený Dolby Multistream a HDMI eARC a model OLED+ 986 kromě technologie Tweeter-on-Top obsahuje i kuželové reproduktory Bowers & Wilkins Continuum.

OLED+ 986

Televizor OLED+ 986 o velikosti 65″ bude dostupný od října 2021 a zaručuje jak špičkovou obrazovou kvalitu, tak i pohlcující zvuk s výjimečnou čistotou a detaily – jak pro sledování televize, tak i samostatně pro poslech hudby. Televizor je současně sám o sobě poutavým designovým kouskem, který ozdobí interiér prvotřídními materiály a jemnými detaily.

Nový zvukový systém vytváří prostornější zvuk a přesně staví dialogy do středu obrazovky. Zároveň nabízí zvuk s vyšším rozlišením, nižším zkreslením a lepším vyplněním okolního prostoru.

Zatímco ozvučnice reproduktorů je klasicky umístěná v pevné samostatné skříni pod televizorem, oddělený reproduktor Tweeter-on-Top nabízí perfektní prostorový zvuk. Pro ještě větší rozšíření basů navíc můžete k novým modelům připojit i externí basové reproduktory.

OLED+ 986 je vybaven nejnovější generací Dolby Atmos a Atmos Virtualizer pro prostorový zvuk, který společně se čtyřstranným systémem Ambilight vytváří dokonale poutavý divácký zážitek jako z kina.

OLED+ 936

OLED+ 936 bude od září k dispozici jako 48″, 55″ a 65″ model a v porovnání s modelem předchozí generace nabízí řadu vylepšení. Jeho prémiový design již ocenila i uznávaná asociace Expert Imaging and Sound Association (EISA) udělením ceny Home Theater TV 2021-2022 Award.

Televize je vybavena elegantním kovovým stojanem s reproduktorem. Samostatná pevná skříň reproduktoru je vyrobena tak, aby se eliminovaly nežádoucí rezonance.

Čtyřstranná technologie Ambilight se perfektně doplňuje s nejmodernějším zvukovým výkonem Dolby Atmos OLED+ 936 a výsledkem je ten nejpoutavější dostupný zážitek ze sledování televize.

Televizor navíc sám po vašem výběru filmu, hry nebo osobního režimu aktivuje výškové měniče, aby vám umožnil maximálně se ponořit do děje a plně si užít prostorový zvukový zážitek s pokročilou audio technologií Dolby Atmos.

Komentáře