Televize hraje v našich životech významnou roli, a to zejména v zimních měsících. Sledování nejnovějších filmů a seriálů, ale také hraní her s přáteli a rodinou patří mezi hlavní zdroje zábavy. Philips Ambilight TV představuje televizor, který potěší jak filmové fanoušky, tak herní nadšence: prémiový OLED 807.

Filmy, které vypadají tak dobře, že si budete připadat přímo v nich. Hry s plynulou odezvou a úchvatným zvukem, kvůli kterým nebudete chtít skončit, dokud nevyhrajete další úroveň. Televizor OLED s pohlcující funkcí Ambilight vás přenese přesně tam, kde si přejete být.

OLED 807 ve vašem obývacím pokoji upoutá pozornost. Má tenký design a zaujme elegantním, úzkým kovovým stojanem ve stříbrné barvě. Díky vylepšené kvalitě obrazu a zvuku – Dolby Vision a Dolby Atmos – i certifikaci IMAX Enhanced nabízí opravdovou pastvu pro oči i pro uši. Ještě lepší čtyřstranný Ambilight s vyšší přesností barev vám umožní ponořit se do vašeho oblíbeného seriálu, filmu nebo hry. Bezdrátový domácí systém DTS Play-Fi vám pak dá možnost připojit kompatibilní soundbary a bezdrátové reproduktory napříč domovem v rámci sekund. Poslouchejte filmy v kuchyni. Přehrávejte hudbu odkudkoli.

Technologie OLED nabízí skutečně neprostupnou inkoustovou čerň, díky níž si budete připadat jako v kině. A kdykoliv se na obrazovce něco rozsvítí, čtyřstranný Ambilight onen vzrušující tanec světla a stínu rozlije po stěnách celého pokoje. O takto dokonalé souhře si diváci domácích kin mohli ještě před pár lety nechat jen zdát. Dnes je díky Philips realitou, jen s tím rozdílem, že před vstupem do vlastního obýváků vám kinolístek nikdo kontrolovat nebude. Staňte se součástí vašich oblíbených filmů.

Televizor Philips OLED 807 je k dispozici ve velikostech 48”, 55”, 65” and 77” za cenu od 34 999 Kč (48OLED807/12).

Komentáře