Čtvrť Košíře je velmi oblíbenou rezidenční lokalitou, protože je výborně občansky vybavená, dobře dopravně dostupná z historického centra Prahy a obklopená městskými parky. Nové nemovitosti v sousedství Na Pomezí zajistí svým obyvatelům život ve skvělém místě, a to v designových domech s nadstandardním prostorovým uspořádáním i nízkoenergetickým standardem.

Moderní bydlení v prémiové lokalitě

Na úbočí stolové hory Vidoule, která leží na západním cípu přírodního parku Košíře-Motol, vyrůstají řadové domy sjednocené pod názvem top‘ rezidence Pomezí. Ty zajímavě využívají svažitý terén ke zvýšení komfortu a soukromí jednotlivých domácností. A to například tak, že polovina podlaží domů typu E je zvýšená oproti druhé části. Díky tomu je umožněn pohodlný vjezd do garáže a zároveň pěší vstup přes předzahrádku dovnitř domu. Prostorná garáž pojme dvě auta i skútr, kola či jiné sportovní vybavení. Ve vedlejší místnosti si rezidenti budou moci vytvořit hobby zázemí či soukromé fitness. V dalších patrech se nachází obývací pokoj s kuchyní a privátní místnosti pro všechny členy rodiny.

Řadové domy označené F působí díky usazení do svahu jako dvoupodlažní, přestože mají tři patra. Rezidenti totiž budou netradičně přicházet do prostředního podlaží domu, ve kterém je umístěna garáž pro jedno auto a ložnice s en-suite koupelnou. O podlaží níže se nachází velkorysý obývací pokoj s jídelnou, který se přirozeně otevírá do zahrady. Díky kaskádovitému řešení jsou ústřední části nemovitosti příjemně chráněny od ruchu ulice. V nejvyšším patře je dvojice pokojů s terasou a vlastní koupelnou.

Chytrá domácnost plná technologií

Nové domy na Praze 5 mají energetický štítek B, který prokazuje budoucí úsporný provoz s nízkými náklady. Všechny nemovitosti mají rekuperační jednotky s entalpickým výměníkem, které zpětně získávají nejen teplo, ale také vlhkost. U vybraných nemovitostí nyní developer nabízí i instalaci tepelného čerpadla. Samozřejmostí je inteligentní ovládání domácnosti pomocí aplikace smart home, díky které rezidenti například snadno a pohodlně spustí elektricky ovládané venkovní žaluzie. Pro šetrné a enviromentální odpovědné hospodaření s vodou mají domy ve standardu akumulační nádrže na dešťovou vodu. Na přání lze doplnit řadu dalších technologií, jako je centrální vysavač, fotovoltaické panely.

Nemovitosti ve vysokém materiálovém standardu budou dokončeny již během tohoto roku. Prodej domů v Praze – Košířích od společnosti KKCG Real Estate Group se blíží ke svému konci, v nabídce zbývá jediný dům typu E (v dispozici 5+kk) a několik výjimečných nemovitostí F (4+kk s užitnou plochou 194 m2).  V prodeji je také poslední luxusní solitérní vila s výhledem do zeleně a přilehlého jezírka.

Komentáře