Když se mládežnická organizace Dělnická mládež dozvěděla, že o víkendu demonstrovala společně s odpůrci očkování, kteří na svých bundách nosí židovskou hvězdu, rozhodlo vedení k radikální změně. Dělnická mládež se od příštího měsíce bude jmenovat Dělnická manéž, protože už nyní je všem lidem s IQ nad 88 pro smích. Na demonstrace se navíc chystají chodit s červeným nosem, na kterém bude nápis DM. Dokonalé a promyšlené!

Dělnická mládež plánuje změny

Být vlastencem v dobách, kdy lidé chodí na protivládní demonstrace s židovskou hvězdou vyšitou na zimní bundě je těžké. Do toho všeho se Landa baví s muslimy a Ortel jezdí americkým vozidlem. Globalismus tedy nadobro zvítězil nad vlastenectvím. Programovou ideologií DM vždy měla být hrdost k České republice, odmítání šíření drog a tvrdý postoj proti liberalizaci mladých. Dělnická mládež, která sympatizuje s Dělnickou stranou sociální spravedlností (DSSS), se však kvůli mizerným volebním výsledkům nikdy nedočkala ani jednoho jediného hlasu v politických funkcích. Místo toho se chlapci z Dělnické mládeže dočkali jen posměchu okolí. Dokonce i členové této organizace se za své členství stydí, a proto si nechávají zakrýt obličej, aby se jim v práci nesmáli kolegové.

FOTO: 7 věcí, které vás před koronavirem neochrání

7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5291229689_88cc09412f_b7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - snimek_obrazovky_2020-03-03_v_12.45.147 věcí, které vás před koronavirem neochrání - bůh wiki7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - hornbach.cz7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - pixabay
Další fotky
7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5e302a5914398-43287 věcí, které vás před koronavirem neochrání - antibiotika pixabay

Právě z těchto důvodů se vedení Dělnické mládeže rozhodlo změnit koncept tohoto politického sdružení. Název Dělnická mládež bude od příštího měsíce změněn na Dělnickou manéž. Jejich novým cílem bude bavit děti na dětských oslavách i demonstranty na veřejných demonstracích. Všichni se totiž shodli na tom, že v rolích klaunů budou společnosti mnohem prospěšnější než doposud. Hlavním poznávacím znamením budou nově červené nosy. Jejich logo má v sobě stejně červenou barvu, takže se toho moc měnit nebude. „Největší výhodou je fakt, že i po změně názvu budeme stále DM, takže nebudeme muset kupovat nové vlajky,“ konstatoval jeden z členů DM.

Ukaž světu, že jsi tragéd a přidej se k Dělnické mládeži

„Těm klukům jsme se smáli i předtím. Pořád na sobě nosí nějaký německý hadry a češou si patky. Nejdřív jsme si mysleli, že zaspali dobu a jedou EMO, jenže pak nám řekli, že maj vlastenecký cítění, a že až budou u moci, tak daj všechno do pořádku. Všem byli hrozně pro smích,“ řekl jeden z demonstrantů proti vládním opatřením, který si nepřál být jmenován, protože měl být zrovna v práci na dvanáctce.

Kéž by to byla pravda. Svět by byl hned hezčím místem pro život.

Škoda Lakatoš

Komentáře