Osmý ročník udílení prestižních ocenění Czech Social Awards zná dvanáct nejinspirativnějších osobností českých sítí. Finálová online show moderovaná Zorkou Hejdovou proběhla v neděli 29. listopadu na portálu www.glosa.social. Za své počínání na sociálních sítích bylo oceněno dvanáct osobností, respektive dvanáct profilů, neboť vyhrály i dvě dvojce, a to Richard a Karin Krajčovi, Ester a Josefina, Petr Ludwig, Anna Julie Slováčková, Kovy, Petr Mára, Dominik Feri, Anna Šulc, Jitka Nováčková, Not So Funny Any, Masterchef 2020 Roman Staša a Iva Pazderková.

Nominace vzešly z hlasování fanoušků, dvanáct z nich pak vybrala porota, která letos přihlížela k řadě kritérií, od otevírání společenských témat až po zábavný přesah, který osobnosti na sociální sítě přinesly.

Slova Anny Šulc k ocenění: „Myslím, že letošní rok jsme se všichni inspirovali napříč, ať už s fanoušky nebo s influencry. Dala bych nám tu cenu všem, protože to byl takový podpůrný rok.“ A Petr Ludwig ji doplňuje: „Letos jsme jako influenceři hodně spolupracovali, spoustu aktivit, na kterých jsem se podílel, tak právě třeba Anička Šulc i Kovy se na nich podíleli taky. Já jsem za to moc rád, že když šlo do tuhého, tak jsme dokázali všichni spolupracovat.“

Mezi oceněnými jsou již několikanásobní držitelé Czech Social Award jako Anna Šulc, Kovy či Jitka Nováčková, mnoho z nich ale získalo ocenění poprvé, a dokonce se někteří influencery stali až tento rok.

„Naskočila mi husí kůže. Je to naprosto jiný svět a mně se v něm hrozně líbí. Jsem šťastný, že se dá ocenit to, že nás lidé sledují a my jim můžeme něco předat. Moc děkuji, prožívám životní sen,“ řekl poprvé oceněný Roman Staša, výherce Masterchefa 2020.

Jaké jsou první dojmy všech oceněných se můžete podívat v záznamu zde.

Komentáře