Světem se šíří zákeřný koronavir, který vraždí lidi na potkání na všech kontinentech. Naštěstí tu jsou zlaté české hlavičky a ručičky, které dokáží kromě na neúspěchu vydělávat i na strachu. Poradí vám třeba popíjet savo, svítit kolem sebe UV světlem nebo si koupit keramický amulet proti koronaviru. Jeden muž z Brna však tvrdí, že ho tento amulet ochránil před koronavirem.

Chraňte se!

„Lidé mě od koupi amuletu proti koronaviru odrazovali. Tvrdili mi, že je to jen keramické kolečko na provázku za dvě stovky, a že si mam radši mýt ruce a nechodit na hromadné akce, jenže já jsem řekl ne a poslechl svou kartářku,“ vypráví nám padesátiletý automechanik z Brna, který dal na rady cikánské ezoteričky, která mu takto poradila na základě výkladu z lógru od turecké kávy. „K paní Eržice chodím každý měsíc po výplatě a je to v podstatě jediná jistota v mém stereotypním životě,“ tvrdí s upřímným výrazem na tváři.

FOTO: 7 věcí, které vás před koronavirem neochrání

7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5291229689_88cc09412f_b7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - snimek_obrazovky_2020-03-03_v_12.45.147 věcí, které vás před koronavirem neochrání - bůh wiki7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - hornbach.cz7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - pixabay
Další fotky
7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5e302a5914398-43287 věcí, které vás před koronavirem neochrání - antibiotika pixabay

Muži z Brna bylo navrženo, aby si koupil amulet proti koronaviru. Ve zprávách se totiž dozvěděl, že tuto nemoc vytvořilo USA, aby vymýtila důchodce, kteří se v čím dál větším množství sápou o svou penzi. On sám si uvědomil, že nepatří mezi nejmladší, a tak si pořídil vědmou opěvovaný amulet proti koronaviru.

Na první pohled se zdá, že je to obyčejný podvod, a že tento amulet je pouhým keramickým kolečkem s provázkem, jenže zdání klame. I sám prodejce psal na internetu, že je to nabídka, která se neodmítá. Na internetovém obchodě navíc stálo: „Amulet posiluje víru proti všem možným virům a nemocem.“ Stál pouhé dvě stovky plus poštovné, a proto byla volba ho nakoupit přesvědčila v podstatě okamžitě.

Jakmile si postarší muž z Brna amulet ovázal kolem krku, ucítil v sobě najednou dosud nepoznaný pocit, který mu sděloval, že je v podstatě nesmrtelný a jeho tělo by dokonce odolalo i nevyléčitelným pohlavním nemocem. To však naštěstí nevyzkoušel. Rozhodl se však před týdnem vyrazil na lyžovačku do Itálie, a to rovnou přímo to epicentra epidemie koronaviru. Kamarádi ho varovali, když místo chůze z přízemí do prvního patra, chtěl použít výtah. Ten byl navíc plný kašlajících Italů. On však měl svůj amulet, kterému věřil víc než bezpečnostním opatřením. A proto se s nima svezl. Světě, div se, amulet proti koronaviru ho ochránil před všemi bakteriemi.

Kecáme. Muž z Brna teď leží na infekčním a všichni jeho kamarádi jsou v karanténě. (Ani tohle neberte tak vážně.)

Ferrari Lakatoš

Komentáře