Díky Facebooku se už dlouhá léta můžeme smát neúspěšným lidem, které neznáme a ani jsme je nikdy neviděli. Někdy nám prostě stačí jejich video, fotka, komentář v diskuzi nebo dokonce jedna jediná hláška. Proto jsme se zamysleli a vybrali ty nejhorší facebookové skupiny, které naleznete na českých sociálních sítích.

Tragédi na internetu

Zní to neuvěřitelně, ale každý tragéd v Česku má nějakou facebookovou skupinu, do které byste ho mohli zařadit a následně se mu s dalšími cizími lidmi vysmát. Je to jednoduché. Stačí, když si vyfotíte nějakou konverzaci v internetové diskuzi nebo se vám podaří někoho vyfotit a máte vyhráno.

Díky těmto pěti facebookovým skupinám stojí za to žít.

1. Mullet Hunting PRO

V Česku existuje hned několik facebookových stránek, které se zaměřují na odchytávání nechutných účesů, které nesou název mullet. Vy nevíte, co to je? Jde o legendární účes z 80. let, který v Česku v 90. letech proslavil Jaromír Jágr, mullet ve své době vyjadřoval svobodu a zároveň i úctu k práci. Navíc vás v zimě ochránil před nastydnutím a v létě před spálením krku. I proto je skupina, ve které naleznete desítky vyfocených lidí se všemožnými druhy účesů mullet, tak populární.

FOTO: 8 nejpopulárnějších filmových mulletů, které vás přesvědčí jít k holiči

8 nejpopulárnějších filmových mulletů, které vás přesvědčí jít k holiči - 90495-15323369168 nejpopulárnějších filmových mulletů, které vás přesvědčí jít k holiči - van damme ve filmu8 nejpopulárnějších filmových mulletů, které vás přesvědčí jít k holiči - 8 nejpopulárnějších filmových mulletů, které vás přesvědčí jít k holiči - natural born killers8 nejpopulárnějších filmových mulletů, které vás přesvědčí jít k holiči - pulp
Další fotky
8 nejpopulárnějších filmových mulletů, které vás přesvědčí jít k holiči - tanec s vlky8 nejpopulárnějších filmových mulletů, které vás přesvědčí jít k holiči - kiefer sutherland8 nejpopulárnějších filmových mulletů, které vás přesvědčí jít k holiči - oldschool

2. Ortel Hunters

Na této oblíbené a velmi aktivní skupině naleznete veškerý bizarní obsah, který vzniká okolo „vlastenecké“ kapely Ortel. Kromě nevkusně oblečených lidí máte možnost spatřit samolepky na automobilech, tetování na intimních partiích, narozeninové dorty s logem kapely nebo podivné rytíře, kteří se z nepochopitelných důvodů vyskytují na koncertech kapely. Vše je samozřejmě bráno s nadsázkou a humorem.

3. Řekni drogám neasi

Velmi satirická stránka, která popisuje stavy uživatelů všemožných drog. Své si zde naleznou fanoušci marihuany, pervitinu a dalších omamných látek. Veškeré vtípky a koláže pravděpodobně vycházejí z vlastní zkušenosti, protože mnoho obsahu s velkou pravděpodobností ani nepochopíte. Ostatně podívejte se a zjistěte sami.

4. Idioti z Novinek

Není nic hezčího, než mít možnost nahlédnout do duše průměrného českého uživatele internetu. Mnohdy stačí jen projet pár internetových diskuzí pod články na nejčtenějších serverech a člověk se nestačí divit. I proto vznikla skupina Idioti z Novinek, která odděluje zrno od plev a poskytuje fanouškům jen ten nejšílenější obsah. A za to jim patří velký dík.

5. Pražský institut na urážení Brna

Vždycky je možnost se někomu nebo něčemu smát. A pokud zrovna není, tak nezapomeňte, že tu stále existují lidé z Brna, na které si tato fanouškovská stránka vždycky něco najde. Urážet Brno je přitom snadné, jako ukrást dítěti lízátko, ale někdo to dělat musí.

Ferrari Lakatoš

Komentáře