Podle oficiální tiskové zprávy Ministerstva financí ČR se konečně naší místopředsedkyni vlády a zároveň ministryni financí Aleně Schillerové konečně podařilo dohrát „nekonečnou“ hru Candy Crush, která spočívá v tom, že spojujete bonbony dohromady, a ty pak praskají. Gratulujeme a držíme palce při hře Angry Birds.

Alena Schillerová versus Candy Crush

Pro vládu Andreje Babiše není nic nemožné, což dokázal nedávný úspěch ministryně financí Aleny Schillerová, která skrz tiskovou zprávu Ministerstva financí ČR oficiálně oznámila, že se jí konečně povedlo dohrát hrut Candy Crush Saga. Ačkoliv se všichni odborníci na videohry domnívali, že se jedná o nekonečnou hru s milionem levelů, tak paní Schillerová dokázala, že tomu tak není. A není se čemu divit, když ji hrála v podstatě nonstop.

Schillerová byla sice terčem kritiky kvůli tomu, že je pořád při jednání Poslanecké sněmovny na mobilním telefonu a chladivým klidem praská barevné bonbony v oblíbené hře, ale trpělivost přinesla růže.

FOTO: Kašlete na peníze! Lepší je prožívat za tyto oduševnělé věci

Kašlete na peníze! Lepší je prožívat za tyto oduševnělé věci - pít pivo – jirka kára youtubeKašlete na peníze! Lepší je prožívat za tyto oduševnělé věci - 514128_jiri-kara-v0Kašlete na peníze! Lepší je prožívat za tyto oduševnělé věci - 3748847_kara-jiri-kara-v0Kašlete na peníze! Lepší je prožívat za tyto oduševnělé věci - iqPF_4xRDJKašlete na peníze! Lepší je prožívat za tyto oduševnělé věci - iqPF_4xREd
Další fotky
Kašlete na peníze! Lepší je prožívat za tyto oduševnělé věci - jirka káraKašlete na peníze! Lepší je prožívat za tyto oduševnělé věci - Unknown

„ANO, je to pro naše hnutí velký úspěch a za vše vděčím své vytrvalosti a píli. Hrála jsem v podstatě všude a pořád – v karanténě, na toaletě, při cestě do práce, při obědě, v karanténě, na kafi u Babišů, při zaklekávání, při vymýšlení pětadvacítky, při promořování, když jsem se sama doma stříhala a dokonce při zasedání vlády,“ potvrdila paní Schillerová redakci Světa neúspěšných. A my jsme samozřejmě na naši ministryni financi velmi hrdí, protože něco tak obdivuhodného žádná jiná ministryně v historii naší země nedokázala.

Ke krátkému vyjádření se nám podařilo uhnat i Andreje Babiše, který nám sdělil jen toto: „Keď som vám povedal, že makáme na všech frontách.“ A to nám úplně stačilo, protože po zveřejnění této zprávy stoupla popularita hnutí ANO o jedno procento. Všichni zaměstnanci v karanténě totiž s paní Alenou soucítí, protože se sami Candy Crush věnují v pracovní době.

Na ministerstvu financí se nyní proslýchá, že má paní Schillerová v současné době plán dohrát další hru, a tou je Angry Bird. Jedná se o barevné ptáky, kteří musejí zabíjet prasata za letu. Stačí, když si představí, že ptáci jsou vláda a prasata živnostníci, a půjde to samo. Dobrou hru, paní Alenko.

Samozřejmě, že se jedná o vtip, který je naprosto zřetelný, takže tento článek rozhodně neberte tak vážně, jak zní.

Ferrari Lakatoš

Komentáře