Součástí předvolební kampaně Pirátů byl i nápad předsedy Ivana Bartoše se na pár týdnů nechat zaměstnat v autobazaru jako pomocná síla, aby konečně poznal, jaké to je konečně pracovat rukama. Tímto nápadem se chce strana přiblížit dělnické třídě, ve které mají Piráti nejméně voličů. Bartoš však kvůli tvrdé práci zestárnul o desítky let, tvrdí veřejnost.

Bartoš nám zestárnul

Pirát Ivan Bartoš zestárl během pár týdnů na brigádě v autobazaru. Potvrdili to i samotní Piráti, kteří na svém Facebooku zveřejnili fotografii prošedivělého a utahaného Bartoše, který se snaží tlačit starou Škodu Forman. „Mysleli jsme si, že pan Bartoš je mladý a vitální muž, který se snaží přiblížit mladé generaci, ale teď jsme si všimli, že vypadá nějak staře. To rovnou můžeme volit komunisty nebo Babiše,“ stěžuje si jeden z potenciálních voličů na Facebooku.

Muž, který na ruletě odmítl vsadit na černou, nyní čelí obvinění z rasismu

Ve skutečnosti se přitom mělo jednat o kampaň, kterou si naplánovali Piráti, aby zaujali i dělníky, ale nakonec se jim to vymstilo. Pirát Bartoš totiž nikdy nepracoval rukama a celý život jen seděl za počítačem nebo v Poslanecké sněmovně. Po pár týdnech v autobazaru nakonec poznal, co je to za dřinu starat se o automobily. Dokonce kvůli tomu zhubnul a jeho vlasy zešedivěly.

Krajské volby i volby do Senátu proběhnou už 2. října, takže doufejme, že to Bartošovi pomůže. Opoziční strany mají velkou šanci na úspěch, vzhledem k tomu, že vláda pokazila všechno, co se dalo a nyní si do čela zdravotnictví dosadila Prymulu, který lidem zakáže i mít sex nebo chodit na fotbal.

Samozřejmě, že se jedná o vtip, který byste neměli brát tak vážně. K volbám byste ale jít měli, když máme na všechno zákaz.

Ferrari Lakatoš

Komentáře