Už pár let odpočívá v trezoru snímek „100 Years“, jehož premiéry se nejspíš nedožijete. Tajemstvím zůstává i děj filmu s hlavním protagonistou Johnem Malkovichem. Jako útěcha vám ale mohou posloužit tři publikované teasery.

Teprve po sto letech zrání můžete ochutnat luxusní koňak značky Louis XIII, který ve filmu „100 Years“ s podtitulem „The Movie You Will Never See“ zřejmě hraje zásadní roli. Právě díky firmě Rémy Martin, pod kterou značka Louis XIII spadá, vznikla spolupráce mezi hercem a autorem scénáře k filmu Johnem Malkovichem a režisérem Robertem Rodriguezem.

FOTO: 100 Years – film, na který se kouknou až vaše pravnoučata

100 Years – film, na který se kouknou až vaše pravnoučata - 100-Years-movie100 Years – film, na který se kouknou až vaše pravnoučata - st_20151123_jm_1858331100 Years – film, na který se kouknou až vaše pravnoučata - maxresdefault (1)100 Years – film, na který se kouknou až vaše pravnoučata - shuyayang900100 Years – film, na který se kouknou až vaše pravnoučata - 100-years
Další fotky
100 Years – film, na který se kouknou až vaše pravnoučata - remy-martin-france-louis-xiii-cognac_1

Dokončen byl v roce 2015 a jeho příběh zůstává přísně tajný. I tak je ale známo pár drobností, jako například že se diváci v budoucnosti budou dívat na sto let starý sci-fi film s typickou sestavou – hrdina, hrdinka a zloduch. Hlavní rek bude samozřejmě John Malkovich, jeho pomocnicí Shuya Changová a padouchem Marko Zaror. Nedávno zas z úst režiséra unikla informace, že se jedná o krátký snímek.

K filmu, který je uložen v hi-tech trezoru s neprůstřelným sklem v koňakových sklepech, kde jinde než ve francouzském Cognacu, byly vydány tři krátké teasery s názvy „Retro“, „Nature“ a „Future“ odehrávající se ve třech možných budoucnostech.

Na premiéru bylo rozdáno celkem tisíc kovových pozvánek, které mohou být předány na potomky. Ti se pak stanou svědky automatického otevření sejfu naplánovaného na 18. listopadu 2115.

Pharrell Williams nahrál novou píseň, kterou uslyší příští generace až v roce 2117. Ovšem pod jednou podmínkou.

Skvělé PR se nakonec nezastavilo jen u prozatím nedotknutelného filmu a rozrostlo se i o další umělecký počin. Pharrell Williams pro značku nahrál píseň 100 Years – The Song We Will Only Hear if We Care, naplánovanou na rok 2017 a upozorňující na důležitost ochrany životního prostředí.

Tomáš Ospalý

Komentáře