Baví vás stále vymýšlet nové způsoby, jak se nejlépe zadlužit a p*srat si život? Jednoduchý a skvělý způsob dluhu je kontokorent, díky kterému vám banka umožní jít na účtu do minusu. Vy pak uvidíte kladná čísla tak maximálně v létě na teploměru.

Většina bank vám povolí jít do minusu až do výše dvojnásobku, někdy i trojnásobku vašeho průměrného čistého měsíčního platu! Pokud například měsíčně vyděláváte 20 tisíc čistého, můžete jít do minusu až 60 tisíc korun! A to se sakra vyplatí!

Spousta z nás neumí zacházet s penězi, protože jsme totálně finančně negramotní idioti. Neumíme šetřit a hospodařit. Každou korunu utratíme za kraviny, chlast a cigára a neušetříme absolutně nic! Jakmile se tak někdo z nás ocitne na svém účtu v minusu, a ještě ke všemu v hodnotě trojnásobku svého platu, do plusu už se nikdy nedostane.

Každý měsíc vám přijde výplata a vy i tak budete v minusu. Po roce pak po vás bude banka chtít váš minusový zůstatek doplatit a vy budete v řiti. U většiny bank sice stačí být aspoň jednou za rok v plusu, to se vám ale nepovede. Když jste na -60 tisících a vyděláváte 20 tisíc měsíčně, přičemž nedokážete ušetřit ani jednu podělanou korunu a žijete od výplaty k výplatě, těžko se dostanete z takového dluhu do plusu.

A co teprve, když si kontokorent zřizujete online. Tam jim můžete nakecat jakoukoliv krávovinu, a oni to ve většině případů kontrolovat nebudou. Můžete si tam tak vymyslet plat 50 tisíc a nastavit si kontokorent třeba na 150 tisíc. Proč ne?

Jde tak o další z mnoha způsobů, jak se zadlužit. Návštěva exekutora a zabavení vašeho majetku je pak téměř jisté. Za*anej Kalousek!

Svoji totální bídu a nezmar můžete podtrhnout dalším kapitalistickým výdobytkem – mikropůjčkou. Tou nejvíc z*rdskou půjčkou na světě, která vás dostane ještě víc do prdele.

Je tu období výplat – automaty jsou nakrmený a konečně dávaj

Komentáře