Pražští strážníci na holešovickém nádraží narazili na pomateného muže, který jim začal vyprávět, že přiletěl z budoucnosti. Prý pochází z roku 2086 a v roce 2020 je prý proto, aby nás varoval před vážným virem. Tím prý nemá na mysli Covid-19, ale neustále množící se díly otravného filmu Rychle a zběsile.

Muž z budoucnosti varoval lidstvo

Tvrdí o sobě, že se mu v roce 2086 podařilo sestrojit stroj času, který použil jen z jediného důvodu. Varovat lidstvo před 74 filmy ze série Rychle a zběsile! Zní to neuvěřitelně, ale tento mladý zarostlý a špinavý muž se objevil v Holešovicích, kde ho objevili strážníci městské policie ve křoví. Na hlavě měl alobalovou čepici a hovořil o zkáze lidstva. „Lidstvo se v roce 2086 úplně zbláznilo. Premiérem je stále Babiš, který si koupil robotické tělo a v kinech prý běží 74. pokračování Rychle a zběsile,“ varoval strážníky muž z budoucnosti.

Všechny texty kapely Kryštof napsala Alena Schillerová ve vlaku cestou z Brna, přiznal Richard Krajčo

Tajuplný muž vyprávěl, že se vrátil do roku 2020 s cílem zavraždit režiséra filmu Rychle a zběsile 9, který se má odehrávat ve vesmíru. „Od tohoto dílu se všechno zvrtne a nic nedává smysl. V dalších dílech se objeví například Adam Sandler, Donald Trump a dokonce i Homer Simpson,“ vypráví naštvaně cestovatel v čase a upozorňuje na to, že film Rychle a zběsile způsobí dekadenci ve filmovém průmyslu.

Muži zákona však prý měli za blázna, a proto se rozhodli muže poslat do vězení a je dost pravděpodobné, že bude poslán do psychiatrické léčebny. To ovšem znamená, že filmy Rychle a zběsile budou doopravdy natočeny a nás čeká utrpení i v následujících desetiletích.

Ferrari Lakatoš

Komentáře