Samsung Galaxy Z Fold2 5G představuje již třetí generaci telefonů s ohebným displejem od společnosti Samsung. Vedle odvážného designu telefon nabízí precizní zpracování, které maximálně podporuje hladký pohyb při skládání. Skrytý kloub je v současnosti tím nejpokročilejším mechanismem v technologii skládacích smartphonů.

Spojení kompaktního praktického provedení v zavřeném stavu a velikosti tabletu v rozloženém stavu přímo vybízí k využívání telefonu při každé příležitosti, ať už je to práce, zábava či tvorba obsahu. Základem Samsung Galaxy Z Fold2 5G jsou dva displeje, přední s úhlopříčkou 6,2 palce a hlavní, ohebný, s úhlopříčkou 7,6, které zabírají prakticky celou plochu telefonu. Uhýbání zajišťuje řemeslný kloub s nejnovější technologií, která umožňuje jemné zavírání a otevírání, a kromě toho také sestavení telefonu do podoby stojánku. Máte tak volné ruce při pořizování videí či fotografií. 

Design na jedničku

Samsung Galaxy Z Fold2 5G se ukazuje v novém, štíhlém zpracování, díky němuž působí na první pohled luxusním dojmem. Telefon je k dispozici ve dvou sofistikovaných odstínech – bronzové Mystic Bronze a černé Mystic Black. Elegantní design a špičkové zpracování vám dá jistotu, že Samsung Galaxy Z Fold2 5G bude skvělým pomocníkem při práci i zábavě, zároveň však i jedinečným doplňkem k jakémukoli outfitu i příležitosti.

Tvorba na úrovni

Do výbavy Samsung Galaxy Z Fold2 5G patří celá řada skvělých profesionálních fotografických funkcí – Pro Video, Single Take, Bright Night nebo tradiční noční režim. Oblíbené selfies lze pořizovat v maximální kvalitě pomocí fotoaparátu na zadní straně, k náhledu scény přitom poslouží přední displej. Další zajímavou funkcí je Capture View Mode, který umožňuje zobrazení až pěti snímků nebo okének s videozáznamy na spodní polovině displeje, přičemž na horní polovině pak máte náhled aktuální scény. Při tvorbě kompozice se navíc můžete spolehnout na speciální funkci Auto Framing, která automaticky ostří na ústřední motiv.

Multitasking bez potíží 

Režim Multi-Active Window umožňuje snadno ovládat způsob zobrazení na displeji. Různé aplikace lze otevírat a souběžně zobrazit pomocí funkce Multi-Window Tray. Pokud chcete přesunout nebo zkopírovat texty, fotografie nebo dokumenty z jedné aplikace do druhé, stačí využít oblíbenou funkci přetažení, kterou znáte z klasických stolních počítačů.

Komentáře