Jsi v hnutí ANO, máš vysokou politickou funkci a zákony jsou ti ukradený? Dělej si, co chceš, porušuj zákony, a když tě někdo načape, pošli pár tisíc na charitu, a pak dělej, že se nic nestalo! Touto strategií se řídí například předseda Národní sportovní agentury Milan Hnilička nebo naše ministryně financí Alena Schillerová.

Naši politici se nám smějou

Situace v naší zemi není dobrá a naši politici nám opět nejdou příkladem. Zatímco oni pravidelně porušují pravidla, tak nám nutí a doslova zakazují chovat se jako lidi. Místo toho se oni sami vesele schází na kmotrovských večírcích, jezdí bez bezpečnostních pásů nebo vesele cestují napříč republikou. Nejsmutnější je na tom, že jsme si některé z nich dokonce zvolili, takže by měli pracovat ve prospěch naší země. Navíc jsou placeni z našich daní. Jenže realita je naprosto opačná. Nejvíce zarážející na tom všem je, že nejvíce porušují tyto zákony právě politici z hnutí ANO.

FOTO: 7 věcí, které vás před koronavirem neochrání

7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5291229689_88cc09412f_b7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - snimek_obrazovky_2020-03-03_v_12.45.147 věcí, které vás před koronavirem neochrání - bůh wiki7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - hornbach.cz7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - pixabay
Další fotky
7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5e302a5914398-43287 věcí, které vás před koronavirem neochrání - antibiotika pixabay

Když zapomeneme na Babiše, který se minulý rok vyhnul dvoutýdenní karanténě, tak se nám čerstvě vybavuje bývalý poslanec a také bývalý olympionik Milan Hnilička, který byl načapán na ilegálním večírku teplického podnikatele Petra Bendy. Místo odstoupení ze všech funkcí se vzdal pouze funkce poslance, ale svou funkci v Národní sportovní agentuře si ponechal. Místo toho poslal na charitu 50 tisíc korun. Nakonec se ukázalo, že Národní sportovní agentura si najímá firmu na vyřizování dotačních žádostí za 6 milionů ročně.

A když se ukázalo, že ministryně financí Schillerová jezdí v autě nepřipoutaná, tak se rozhodla poslat Českému sdružení obětí dopravních nehod částku 10 tisíc korun. Máme to u nás chápat tak, že když se chováme špatně, tak se můžeme vykoupit tím, že pošleme peníze na charitu? Možná bychom mohli posílat peníze za pokuty za parkování na charitu. Alespoň budou mít lepší využití než má teď.

Mazda Lakatoš

Komentáře