Říká se, že k létu patří barvy. Je to klišé, ale tentokrát se mu smát nebudeme. Módu, barvy (a určitě i léto) hodně miluje Jared Leto. Přestože je jeho styl celkem divoký, věříme, že se jím aspoň trochu inspirujete. Jared už totiž nepatří mezi celebrity, které trendy následují. Jared je sám diktuje.

Sice se to v poslední době stane opravdu málokdy, aby se oscarový herec a frontman rockého boybandu Thirty Seconds to Mars Jared Leto objevil na veřejnosti v něčem jiném než v Gucci, přesto jeho styl zůstává dokonale osobitý. Rocker, dandy, skejťák, klasik – Jared střídá styly s naprostým přehledem a hlavně přirozeností. Móda mu není ani v nejmenším cizí, sám oblečení navrhuje, zajímají ho aktuální trendy, a tak není divu, že se stal něčím jako pánskou múzou kreativního ředitele Gucci Alessandra Micheleho. Ten pro Jareda a zpěvačku Lanu Del Rey stvořil nezapomenutelné kreace na poslední Met Gala, módní a společenskou událost číslo jedna.

Abyste si o napohled nespoutaném, přitom skvěle promyšleném stylu Jareda Leta udělali přesnější obrázek, prohlédněte si to nejlepší z něj. Klidně se jím inspirujte, nesnažte se ho však kopírovat. Mohlo by to skončit přeplácanou katastrofou.

FOTO: Jared Leto se nebojí měnit barvy. Je to módní chameleon

Jared Leto se nebojí měnit barvy. Je to módní chameleon - vrstveni-nikdy-nevyjde-z-modyJared Leto se nebojí měnit barvy. Je to módní chameleon - ani-bohatych-vysivek-se-jared-nebojiJared Leto se nebojí měnit barvy. Je to módní chameleon - v-gucci-od-hlavy-az-k-pateJared Leto se nebojí měnit barvy. Je to módní chameleon - black-tie-podle-jaredaJared Leto se nebojí měnit barvy. Je to módní chameleon - black-tie-bez-experimentu
Další fotky
Jared Leto se nebojí měnit barvy. Je to módní chameleon - bomber-v-rezii-gucciJared Leto se nebojí měnit barvy. Je to módní chameleon - get-wildJared Leto se nebojí měnit barvy. Je to módní chameleon - girls-gucciJared Leto se nebojí měnit barvy. Je to módní chameleon - jak-se-rekne-jared-leto-na-pet-gucciJared Leto se nebojí měnit barvy. Je to módní chameleon - jared-a-mikina-hadejte-od-kohoJared Leto se nebojí měnit barvy. Je to módní chameleon - jared-s-alessandrem-michelemJared Leto se nebojí měnit barvy. Je to módní chameleon - kdyby-jezis-nosil-grungeJared Leto se nebojí měnit barvy. Je to módní chameleon - kosile-dziny-slip-on-tenisky-nic-vic-nic-minJared Leto se nebojí měnit barvy. Je to módní chameleon - jaredova-sazka-na-stylovou-jistotuJared Leto se nebojí měnit barvy. Je to módní chameleon - minimalisticka-klasika-ktera-funguje-vzdyJared Leto se nebojí měnit barvy. Je to módní chameleon - na-filmovou-premieru-v-kabatu-a-kulichu-funguje-toJared Leto se nebojí měnit barvy. Je to módní chameleon - oblecte-se-na-rande-podle-jaredaJared Leto se nebojí měnit barvy. Je to módní chameleon - prestante-nad-batikou-ohrnovat-nos-nosi-ji-i-jaredJared Leto se nebojí měnit barvy. Je to módní chameleon - ruzova-klidneJared Leto se nebojí měnit barvy. Je to módní chameleon - slusnak-jared

Martin Hradecký

Komentáře