Loni měl karlovarský festival jasného miláčka. A protože se přehlídka už zase blíží, na herce Jeremyho Rennera jsme si vzpomněli. Navíc má v českých kinech aktuálně komedii Máš ji! Čím nás (a doufáme, že i vás) baví Jeremy kromě svého talentu? Svým stylem.

Jak vidno, být in a cool vůbec nemusí znamenat pouze slepé následování nebo trapné kopírování aktuálních módních trendů. Klidně můžete být zastánci tradičnějšího looku. Jeremy Renner o něm ví své, a rád vás bude inspirovat.

FOTO: Módní best of Jeremyho Rennera

Módní best of Jeremyho Rennera - 1_skvele-sladeni-odstinuMódní best of Jeremyho Rennera - 2_zarucena-klasikaMódní best of Jeremyho Rennera - 3_man-in-blackMódní best of Jeremyho Rennera - 4_pruhy-jsou-vecneMódní best of Jeremyho Rennera - 5_vhodne-na-odpoledni-koktejl
Další fotky
Módní best of Jeremyho Rennera - 6_ready-na-zimuMódní best of Jeremyho Rennera - 7_vyjimecne-v-bilem-black-tieMódní best of Jeremyho Rennera - FFN_IMAGE_51431320|FFN_SET_60079601Módní best of Jeremyho Rennera - „Wind River“ Q&A with Director/Writer Taylor Sheridan, Jeremy Renner, Elizabeth Olsen, Tokala Clifford, Martin Sensmeier, and Cinematographer Ben Richardson moderated by John HornMódní best of Jeremyho Rennera - 10_denimova-klasikaMódní best of Jeremyho Rennera - 11_ten-kabat-na-nem-milujemeMódní best of Jeremyho Rennera - 12_cas-na-kloboukMódní best of Jeremyho Rennera - 13_seda-mu-taky-slusiMódní best of Jeremyho Rennera - 15_do-varu-prijel-v-lezerne-modre-a-s-obema-rukama-zlomenyma

Ještě před tím, než si prohlédnete galerii jeho módního best of, podívejte se na trailer k černé komedii Máš ji! o skupince kamarádů, co se dost ostře pustí do měsíc trvající hry na babu, kterou hrají již od první třídy. Neplatí tu žádná omezení, riskují krk, práci i jejich vzájemný vztah, jen aby jeden druhého srazil k zemi s vítězným pokřikem: „Máš ji!“ Letos se hra koná ve stejném termínu jako svatba jediného dosud neporaženého hráče, což by z něj konečně mělo udělat snadný terč. Ale on dobře ví, že se blíží… a je připraven. A jestli nejste na komedie ani na marvelovské Avengers, klidně sáhněte po jiných filmech z Jeremyho kariéry – třeba k dramatům Smrt čeká všude nebo Město, za něž byl herec nominován na Oscara, nebo k loňskému, mrazivému a vynikajícímu thrilleru Wind River, za nějž mimo jiné sklidil obrovský aplaus právě ve Varech.

Trailer k Máš ji! je vám k dispozici zde:

Jan Hradecký

A zde se můžete dozvědět něco nového o rebelovi Johnny Deppovi, který slaví 55. let.

Komentáře