Všemi milovaný zpěvák a bývalý podporovatel Agrofertu Richard Krajčo ze skupiny Kryštof se rozhodl, že od nového roku přestane navštěvovat sociální sítě kvůli digitálnímu detoxu. Proto zahodil svůj smartphone a pořídil si tlačítkový telefon. Lidé jsou z toho smutní, protože popová legenda až do 1. února neobohatí sociální sítě svými prdy do hrnce.

Krajčo si dává digitální detox

Prdění do hrnce už nikdy nebude to, co bývalo. O tom vás přesvědčil i popový zpěvák Richard Krajčo z úspěšné kapely Kryštof. Na měsíc leden si totiž naordinoval digitální detox, což v překladu znamená, že se nebude ukazovat na sociálních sítích. Uvědomil si totiž, že je to obrovský žrout času a pravděpodobně trávil mnoho času s aplikací TikTok, kde vytvářel „zábavný“ obsah pro mladistvé. Jeho husarský kousek je například to, když si v kuchyni vezme hrnec a následně si do něj uprdne. Upřímně by naši redakci vážně zajímalo, komu se tento „vtip“ líbil.

FOTO: 8 nejpopulárnějších filmových mulletů, které vás přesvědčí jít k holiči

8 nejpopulárnějších filmových mulletů, které vás přesvědčí jít k holiči - 90495-15323369168 nejpopulárnějších filmových mulletů, které vás přesvědčí jít k holiči - van damme ve filmu8 nejpopulárnějších filmových mulletů, které vás přesvědčí jít k holiči - 8 nejpopulárnějších filmových mulletů, které vás přesvědčí jít k holiči - natural born killers8 nejpopulárnějších filmových mulletů, které vás přesvědčí jít k holiči - pulp
Další fotky
8 nejpopulárnějších filmových mulletů, které vás přesvědčí jít k holiči - tanec s vlky8 nejpopulárnějších filmových mulletů, které vás přesvědčí jít k holiči - kiefer sutherland8 nejpopulárnějších filmových mulletů, které vás přesvědčí jít k holiči - oldschool

Krajčo se v rámci svého digidetoxu rozhodl, že nebude používat internet, sociální sítě ani email. Svůj mobilní telefon nahradí tlačítky a hudební přehrávač starou „empétrojkou“. To bude pro Krajča opravdu suchý leden, obzvlášť když své prdění do hrnců bude už předvádět jen doma offline. Takže za to nedostane žádné srdíčko, lajk ani vtipný vzkaz od nezletilých fanynek.

Každopádně bychom neměli mít obavy, protože už za dva týdny se Krajčo na internety vrátí a opět nám bude moct dělat virální radost. Nemůžeme se dočkat!

Mercedes Lakatoš

Komentáře