Pokud jste si mysleli, že v těchto dnech se vládní zmocněnec pro očkování proti Covidu-19 a premiér vlády ČR v jedné osobě Andrej Babiš snaží dohlížet na to, aby byli všichni nemocní a staří lidé v této zemi postupně proočkováni, tak jste na omylu. Do cesty mu totiž vstoupil, zákeřný a proradný Kalousek, který sebral tisíc vakcín přímo z domovů důchodců, aby následně naočkoval úředníky ze Státního zdravotního ústavu (SZÚ). TOHLE BY NEUDĚLAL ANI SÁM ĎÁBEL!!!

Kalousek se opět předvedl

Opět se ukázalo, že za vše špatné v této zemi může Kalousek. Sice už není 2 volební období ve vládě, ale i nadále se snaží škodit všude, kde může. Jeho posledním zákeřným činem byla krádež vakcín proti koronaviru Covid-19. Dokonce si k tomu pořídil i speciální mrazák, který vakcínu uchová v teplotě -70 stupňů. Poslancovi Kalouskovi se podařilo ukrást skoro tisíc dávek vakcín, které byly určené pro seniory v České republice. Ty následně vzal a vlastnoručně naočkoval úředníky ze Státního zdravotního ústavu (SZÚ). Jeho cíl byl jasný – poštvat obyčejné lidi proti Andreji Babišovi a ministrovi zdravotnictví Janu Blatnému.

FOTO: 7 věcí, které vás před koronavirem neochrání

7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5291229689_88cc09412f_b7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - snimek_obrazovky_2020-03-03_v_12.45.147 věcí, které vás před koronavirem neochrání - bůh wiki7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - hornbach.cz7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - pixabay
Další fotky
7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5e302a5914398-43287 věcí, které vás před koronavirem neochrání - antibiotika pixabay

„Těšil jsem se na vakcínu více než na Vánoce. Když jsem seděl v ordinaci a čekal na svou první dávku očkování, rozkoply se dveře a vstoupil do nich Kalousek bez roušky. Pak už si nic nepamatuju, protože se všechno semlelo strašně rychle, ale doktor mi pak oznámil, že Kalousek všechny vakcíny z nemocnice odnesl,“ popisoval nám šokující událost 84letý senior z Pardubic, který si tak kvůli Kalouskovi ještě nějakou dobu na vakcínu počká.

Podle očitých svědků pak Kalousek s ukradenou vakcínou dorazil přímo do Státního zdravotního ústavu, kde úředníky a jejich příbuzné doslova přemlouval k tomu, aby se nechali naočkovat. Byl to jeho tajný plán toho, jak rozvrátit Babišovu vládu a způsobit demisi Jana Blatného. To bylo jasné všem už od začátku!

Neočkovaným lidem bychom mohli zakázat Výměnu manželek, navrhuje ministerstvo zdravotnictví

Ano, opět si z vás děláme legraci. Ve skutečnosti ústav rozdělil mezi zaměstnance první dávky vakcín, které měly být určeny seniorům a ohroženým skupinám. Tito lidé a ani jejich příbuzní nepatří k ohroženým skupinám, takže si tu úředníci zkrátka dělají, co chtějí. Za tohle by měl být někdo odpovědný, protože tohle se obzvlášť v těchto dobách prostě nedělá.

Maybach Lakatoš

Komentáře