Moderátorka, zpěvačka, herečka, a také máma dcer Lennon a Ariel, Emma Smetana se v posledních měsících nezastavila. Vedle mateřských povinností začala v létě natáčet nový seriál Eliška a Damián, kde má hlavní roli a zároveň se naplno věnuje své hudební kariéře. S Jordanem Hajem mají za sebou sérii vystoupení v festivalu v Karlových Varech i legendárních Colours of Ostrava a před sebou velký listopadový koncert v pražském Foru Karlín.

V poslední době jsme Emmu mohli zaregistrovat zejména na hudební scéně, po úspěšném duetu s Richardem Müllerem se naplno pustila do hudební spolupráce se svým partnerem Jordanem Hajem. Během léta stihla dvojice odehrát sérii koncertů na filmovém festivalu v Karlových Varech a oficiálně odstartovat také letošní ročník Colours of Ostrava, kde zabodovali se svým vystoupením na glo stage, kde se k nim připojil i společný kamarád DJ Nobodylisten. Už v listopadu pak Emmu a Jordana čeká dosud největší koncert jejich kariéry, kdy vystoupí ve Foru Karlín.

Po delší době se Emma představí i jako herečka, pravidelně vídat ji bude možné na  obrazovkách televize Prima v připravovaném seriálu Eliška a Damián, ve kterém Emma ztvární vedle Roberta Urbana hlavní ženskou roli. „Herectví vnímám spíš jako koníček. Nestudovala jsem ho, a tak ani bůhvíjak skvěle nehraju. Herectví jakožto zaměstnání se intenzivně věnuji pouhé tři měsíce a už teď zjišťuji, že jde o vážně divnou profesi,“ uvedla s nadsázkou ke svému návratu k herectví Emma, která absolvuje intenzivní až 13ti hodinové natáčecí dny a spolu s hudebními vystoupeními je tak v jednom kole.

Foto: BAT

Chvíle volna, které se toto léto zhmotnily do pouhých několika dnů, věnuje jinak svým dvěma dcerám. „Dny, které trávím od rána do večera jen s mými dětmi, jsou pro mě časem, kdy si člověk plete i faunu a floru,“ okomentovala a s humorem tak připomněla svůj nedávný instagramový příspěvek, v jehož popisku si spletla plameňáky s pelikány a opět rozčeřila vody na sociálních sítích.

Foto: Jiří Masojídek 

Komentáře