Pánové, udělat dobrý dojem není žádná raketová věda. Stačí následovat jednoduchý návod, který vaši šanci na úspěch zaručeně zvýší. Jak na to? Vědci mají jasno: začněte u sebe a své vizáže. 

Že šaty dělají člověka, jste už určitě slyšeli. Co ale větu „pleť dělá člověka“? Výzkumy uvádí, že při jednání s druhými máte asi 7 až 30 sekund na vytvoření prvního dojmu. A teď pozor. První dojem vzniká z 94 % na základě vzhledu. Řeč není pouze o oblékání, ale celkové vizáži, kdy klíčovou roli hraje také pleť.

Podívejte se do zrcadla. Všimli jste si kruhů pod očima, protože jste do noci makali na svém projektu? Nebo jste objevili zarudlá místa, protože jste byli s břitvou moc v ráži? To všechno vám může ubrat body.

Jak mít hezkou pleť? Vsaďte na přírodní kosmetiku 

Že kosmetika je jen pro ženy? To je pěkný mýtus! Čím dál větší oblíbenosti se těší pánské přípravky na pleť. Moderní muži chtějí držet krok s dobou a věnovat pozornost svému vzhledu. Dobře ví, že voda a mýdlo prostě nestačí.

Je jedno, jestli sedíte v kanclu nebo pracujete v terénu, celý den se na vaši pleť chytají nečistoty, které dráždí kůži, způsobují zarudnutí a ucpávají póry. Přitom existuje jednoduché řešení, které vás z těchto potíží vyseká – je to kvalitní pánská kosmetika.

No jo, ale kdo má v dnešní době čas procházet všechny produkty a hledat k nim recenze? V záplavě produktů se akorát ztratíte. My vám práci ulehčíme. Doporučení letí k české značce přírodní pánské kosmetiky Everyman.

Everyman – kosmetika pro moderního muže

Jednoduchá, kvalitní, funkční. To je přírodní kosmetika pro muže Everyman. Nabízí 5 hlavních produktů na čištění, hydrataci pleti, vyhlazení vrásek a kruhů pod očima. Řeč je o denním krému, nočním krému, očním krému, mycím krému a peelingu. To je vše. Nic víc nepotřebujete. Everyman si zakládá na tom, aby každý z produktů byl maximálně funkční a zbavený veškeré chemie. Víte, co používáte, a víte, že to funguje.

Pánové, péče o pleť nakopne vaše sebevědomí

Výzkumy mluví jasně: pečujte o svou pleť a ona vám to vrátí – třeba tak, že vám ubere roky a zdůrazní mužné rysy ve vaší tváři. A výsledek? Atraktivní vzhled, který nakopne vaše sebevědomí, pomůže při navazování nových kontaktů a budování vztahů. To vše je základní předpoklad pro úspěch jak v soukromém, tak pracovním životě.

Komentáře