Nejmenovaný muž z amerického Springfieldu v USA se před pár dny nechal navočkovat od svého dobrého přítele a zároveň oblíbeného barmana Vočka Szyslaka. Výsledkem byla třídenní šílená párty, která zahrnovala návštěvu strip clubu, řízení pod vlivem alkoholu, pomočení policejního vozidla a následnou bitku s motorkářským gangem. Navočkování prý začalo ve středu a skončilo až v pátek odpoledne.

Lepší navočkovat než naočkovat

Pokud se nechcete naočkovat, doporučujeme vám se alespoň navočkovat. To by doporučil i jistý čtyřicetiletý Američan, který vyrazil do své oblíbené hospody U Vočka, která se nachází ve městě Springfield. Vzhledem k tomu, že je v USA podobná situace jako v Česku, takže jsou hospody zavřené, rozhodl se poprosit svého dobrého kamaráda, aby se společně ve dvou zavřeli v jeho podniku a trochu se opili. Výsledkem byla nakonec třídenní párty, která zahrnovala desítky neuvěřitelných činů a ostud, na které oba jen tak nezapomenou.

FOTO: 7 věcí, které vás před koronavirem neochrání

7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5291229689_88cc09412f_b7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - snimek_obrazovky_2020-03-03_v_12.45.147 věcí, které vás před koronavirem neochrání - bůh wiki7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - hornbach.cz7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - pixabay
Další fotky
7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5e302a5914398-43287 věcí, které vás před koronavirem neochrání - antibiotika pixabay

Když ve dvou zvládli vypít malý sud piva, nenapadlo je nic jiného než vyrazit na spanilou jízdu autem. Řízení pod vlivem alkoholu jim nevadil a ani to, že během jízdy stihli hned několikrát nabourat. Následně si v jednom nejmenovaném fast foodu objednali přesně 100 chesseburgerů, pak ze všech vyndali maso a pokusili se vytvořit one hundred-chesseburger, čímž chtěli pokořit světový rekord. Nechat se zapsat do Guinessovy knihy rekordů se jim nakonec nepodařil, protože než vše stihli vyfotit a poslat do agentury, která řeší rekordy, tak začali obrovský burger jíst.

S plnými žaludky se rozhodli dokoupit zásoby alkoholu a následně navštívili ilegální strip club na okraji města, kde se svlékli a společně začali tančit u tyče. Po několika minutách se jim zde podařilo získat angažmá a majitel jim slíbil, že po skončení pandemie jim dá práci. Cestou domů se rozhodli ještě natankovat. Na čerpací stanici se setkali hned s dvěma policejními vozy, ale policisté nikde. A tak se chlapci rozhodli obě vozidla pomočit a nakonec namazat svoje vlastní fekálie na všechny kliky.

Dělnická mládež se přejmenuje na Dělnickou manéž: Z vlastenců se stanou profesionální klauni

Vrcholem večera byla hádka s motorkářským gangem, která vyvrcholila bitkou na život a na smrt. Vše nakonec dobře dopadlo, protože se ukázalo, že šlo o cyklisty, kteří měli trénink.

Ano, i tomuhle se říká nechat se navočkovat. Stačí mít při ruce jen dobrého hospodského.

Porsche Lakatoš

Komentáře