Vědci z  Univerzity Las Vegas zveřejnili výsledky jejich posledního výzkumu. Ten naznačuje, že ženám s velkým pozadím hrozí podstatně menší riziko onemocnění. Také se ukázaly být celkově inteligentnější, než ženy s pozadím nevýrazným. S dezinformací přišel portál Huzlers.

Ve srhnutí výzkumu se pak konkrétně uvádí, že ženy s velkými zadky mají nižší hladinu cholesterolu, což v praxi znamená, že jejich hormony jim pomáhají rychleji spálit cukry. Tím se u této skupiny vyskytuje menší riziko srdečních chorob, cukrovky a dalších onemocnění souvicejících právě s množstvím cholesterolu, který se v těle nachází. Tyto ženy také disponují velkými zásobami kyseliny s názvem „Omega 3“, která příspívá k celkovému zlepšení činnosti mozku. Řecký profesor Konstantinos Manolopoulos, vedoucí celého výzkumu, řekl reportérům americké zpravodajské služby ABC News: „Vše naznačuje tomu, že ženy s vyšším obsahem tuku v hýždích zároveň disponují vyšší hladinou glukózy a cholesterolu v těle.“

Průzkum proběhl na vzorku 16 000 žen, které se k experimentu dobrovolně přihlásily. Dále se v něm uvádí, že velké hýždě pomáhájí uvolňovat značné množství leptinu, což je hormon, který řídí proces ztráty a přírustku váhy v těle. Tím si tyto ženy lépe regulují právě svou tělesnou váhu v průběhu celého roku. Dalším hormonem, který se pak v jejich tělech uvolňuje, je adiponektin. Ten pomáhá předcházet problémům diabetického rázu a je zároveň zodpovědný za cévní ochranné funkce.

Ve Stockholmu byl zatčen muž, který v IKEA pozměnil navigační šipky na podlaze. Zákazníky musela z labyrintu zachránit policie

Když byl experiment zopakován na dvou dalších věhlasných univerzitách v Pittsburghu a v Kalifornii, výsledky se od půdovní studie prakticky nelišily. Z celé věci tak jasně výplývá, že ženy s úzkým pasem, širokými boky a velkým pozadím, mají ve srovnání s ostatními lepší šanci na dosažení vysokého věku, a to v dobrém fyzickém i mentálním stavu.

Michal Švehla

Pozn.: Tento článek jsem s dovolením ukradli kolegům z portálu Huzlers, kteří si ho, jako jeden z mnoha, vycucali z prstu. Zpráva je poplašného či jinak závažného charakteru a nikdo by ji neměl číst.

Rodiče dceři k osmnáctinám omylem objednali sexuální orgie. Mysleli si, že bukkake je kosmetické ošetření

Komentáře