Ve Světě neúspěšných jsme samozřejmě velmi progresivní a jako správní Češi přemýšlíme nad tím, jak obejít všechny ty zákazy, kterých jsme se dočkali kvůli koronaviru. Naštěstí jsme přišli na to, jak si užít hazard i v dobách karantény. Pobočky České pošty totiž zůstávají otevřené v běžném provozu, což pro nás znamená, že si můžeme nakoupit stírací losy a vyhrát majlant.

Zagembli na poště!

Stírací losy tu s námi déle než bedny, a proto bychom neměli zapomínat, co je základem hazardu. A když nás stát odstřihnul od automatů, máme jedinečnou možnost začít objevovat lákavá zákoutí hazardu, který nám nabízí především Česká pošta na všech svých pobočkách. Jak všichni víme, tak všechny pobočky ČP budou otevřeném v běžném denním provozu, takže máte jedinečnou možnost k tomu rozjet hazard přímo na poště.

FOTO: 8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům

8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům - SN1 – TV Nova8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům - euromiliony8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům - SN dědictví – csfd8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům - SN naroďte se do královské rodiny -wikip8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům - SN udělejte z vašeho dítete dětskou celebritu – flickr
Další fotky
8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům - SN wikipedia – vemte si bohatou ošklivou ženu8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům - kapitan-jack-sparrow-chce-prave-vas-pirati-z-karibiku-a-cerna-perla-lakaji-nejen-na-filmovy-zazitek8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům - youtube.com viktor

Sice nám hrozí karanténa, jenže cestou z práce nebo z nákupu se vám pořád vyplatí se stavit na poště, kde si můžete koupit hromadu losů s různými cenami. Existují losy za deset korun, dvacku, padesát, a dokonce i za stírací karta jménem Zlatá karta, která stojí kilo. Ta je ale jenom pro rotčildy. Kdo chce stírat s nadějí pro lepší zítřky, tak tomu doporučujeme stírací los Rentiér, díky kterému můžete vyhrát až 50 litrů měsíčně po dobu 5 let.

Škrábáním losů navíc zabere mnohem víc času než mačkáním automatů, takže například sumu tisíc korun budete škrábat v desetikorunových losech i několik desítek minut. Na druhou stranu přijdete o ten skvělý pocit blikající bedny a nervního bedňáka, který sedí dvě bedny o vás a nadává na bednu, protože nedává. U losů nevíte, jestli jsou nakrmený. A to je jejich největší nevýhoda. Bohužel krizová situace si žádá krizové chování.

Komu nevoní stírací losy, tak má pořád možnost hrát bedny online z pohodlí domova. Na internet se karanténa vztahovat nebude, tak buďte v klidu, naši milí lůzři.

Ferrari Lakatoš

Komentáře