Ti nejchytřejší lidé na světě od jara pracovali na tom, aby odvrátili světovou pandemii, kterou způsobil koronavirus covid-19. Tisíce hodin práce vědců a vynaložených miliard nám pomohly vytvořit vakcínu, která ochrání životy našich rodičů a prarodičů. Bohužel jsou tu biomatky, které si myslí, že je špatně, a tak hledají alternativní zdroje fanatických volů, co nám skrz Facebook vyprávějí žvásty o tom, že očkování nepotřebujeme.

Biomatky jsou k ničemu

Biomatky jsou ty nejvíc pokrytecké bytosti, které obývají tuto planetu. Ptáte se proč? Jedná se o ženy, které byly v minulosti očkované proti všem chorobám, ale když si udělaly své vlastní děti, tak se rozhodly na základě hloupých diskuzích na maminkovských serverech, že svým vlastním potomkům tento „luxus“ nedopřejí. Ve své sociální bublině se navíc přesvědčují o tom, jak udělaly správné životní rozhodnutí, za které jim jednou děti poděkují, tedy pokud se toho dožijí.

FOTO: 7 věcí, které vás před koronavirem neochrání

7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5291229689_88cc09412f_b7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - snimek_obrazovky_2020-03-03_v_12.45.147 věcí, které vás před koronavirem neochrání - bůh wiki7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - hornbach.cz7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - pixabay
Další fotky
7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5e302a5914398-43287 věcí, které vás před koronavirem neochrání - antibiotika pixabay

Téma očkování je v současné době víc než aktuální, protože do Česka na konci roku přijde nová vakcína proti Covidu-19, takže se opět můžeme těšit na hoaxové historky biorodičů, kteří budou emotivně a hystericky vyprávět o autismu a ADHD způsobené očkováním a dalších tisíckrát vyvrácených lžích, které sdílí nekompetentní osoby. Místo toho, aby naslouchali vědeckým studiím a poslouchali odborníky, tak si raději přečtou status na Facebooku od neznámého nebo fiktivního doktora, který z exilu pohovořil o zlém očkování, které nás zahubí. Pokud se chcete stát známým v této komunitě primitivů, tak vám doporučujeme se stát tímto „odborníkem“. Stačí si dát před jméno titul a říkat o sobě, že jste vystudoval americkou univerzitu, kde jste prokoukl zákeřné plány farmaceutických společností. Ty si samozřejmě daly za cíl do nás vložit čip a nebo nám tímto očkováním způsobit jinou civilizační chorobou, na kterou už mají v supertajném trezoru vakcínu. Takto totiž vydělávají miliardy dolarů ročně. Toto opravdu biomatkám stačí ke štěstí. Obdivovat někoho, kdo řekne to, co chtějí slyšet, i když je to nesmysl.

Mezi vedlejší účinky vakcíny přitom patří bolest hlavy, zarudnutí místa vpichu nebo únava. Vše samozřejmě za pár hodin odezní a vy pak můžete žít klidným životem. Za prvé neohrožujete svoje okolí a za druhé jste chráněni. Obojí dává smysl mnohem, ne? Hlasitý fňukání odpůrců bohužel mate i další lidi a najednou tu máme půl republiky, která se odmítá očkovat. Plošné proočkování je přitom řešením našeho problému, a kdyby šlo vše podle plánu, mohli bychom žít brzy opět normálním životem. Místo toho si tu budeme hrát na středověk a odmítat vědu. Člověku to trochu připomíná luddismus. Více, kdo byli luddité? Šlo o řemeslníky a dělníky, kteří na začátku 19. století ničili stroje v továrnách, protože se báli, že přijdou o práci.

A stejně nejvíc vtipný na tom všem je, když vás o škodlivosti očkování poučují lidé, co denně vykouří krabičku cigaret, vypijí 8 pivek a o víkendu do sebe nafutrujou bílej prášek, díky kterýmu pak dva dny nespěj.

Poselství tohoto článku je jasné – věřte vědcům a ignorujte biomatky!

Ferrari Lakatoš

Komentáře