Česko se potýká s dalším velmi zajímavým jevem. Kromě neustále rostoucího počtu nakažených koronavirem Covid-19 a rostoucího počtu odpůrců očkování se podle posledních informací Českého statistického úřadu ukázalo, že v Česku za poslední rok enormně stoupl počet blbců na sto tisíc obyvatel, a to dokonce o dvojnásobek.

Počet blbců neustále narůstá

Český statistický úřad zjistil, že počet blbců v roce 2020 narostl téměř dvojnásobně. Zatímco v roce 2019 bylo v České republice 74 tisíc blbců na sto tisíc obyvatel, tak v letošním roce je to o 3 tisíce blbců na totožný počet obyvatel navíc. To v podstatě znamená, že tři čtvrtiny obyvatel naší země jsou totální lopaty bez kritického a logického myšlení. Tento průzkum byl prováděn na počtu 1 000 osob na základě reprezentativního vzorku české populace od 18 let. Lidé v rámci tohoto šetření odpovídali například na dotazy týkající se sympatií k současnému premiérovi Andreji Babišovi nebo důvěru ve vakcíny Billa Gatese.

„Počet blbců v Česku doopravdy stoupl v naší zemi do takové míry, že v podstatě není možné narazit na normálního člověka. Nejvíce nových hlupáků jsme odhalili až letos. Díky volnému času se totiž lidé začali vyjadřovat na internetu a sdílet dezinformační články o koronaviru nebo nesmyslné štěky muzikálových zpěváků z 90. let. I proto jsme se v rámci naší ankety ptali lidí například, koho budou v příštím roce volit nebo co nejčastěji sdílejí na Facebooku. Byli jsme naprosto šokováni, když jsme zjistili, že Češi čtou jen titulky novinových článků nebo nečtou návody k obsluze zakoupeného zboží a pak si stěžují na to, že to nefunguje. A takto bychom mohli pokračovat celý den,“ prozradil nám ve vyčerpávající odpovědi jeden z organizátorů tohoto průzkumu, který si nepřál být jmenován.

Blbců a hlupáků je prý v této zemi požehnaně a nevěřili bychom prý, kde všude se nacházejí. Někteří z nich například řídí tento stát, mají na starost veřejné finance nebo například vedou odbory, což není zas tak šokující informace.

Celý tento článek je samozřejmě jeden velký nesmysl, ale přesto budeme rádi, když ho budete sdílet!

Ferrari Lakatoš

Komentáře