Online encyklopedie Wikipedie v České republice od nového roku skončí. Podle veřejného průzkumu se totiž ukázalo, že Češi vědí všechno nejlépe, takže není potřeba, aby se dál vzdělávali a zjišťovali užitečné informace. V případě, že prý si nebudeme vědět rady, máme si na Facebooku vyhledat profil moudrého cestovatele Dana Přibáně, který má názor v podstatě na všechno a navíc dokáže skvěle poradit.

Konec Wikipedie v Česku

Svět už nebude nikdy jako předtím. Konec české Wikipedie pravděpodobně nikdo v této zemi nečekal, jenže při pohledu na sociální sítě to dává smysl. V oblasti sportu, politiky, lékařství, cestování, jaderného inženýrství nebo například náboženství víme totiž vážně všechno, z čehož byli v šoku i administrátoři Wikipedie, kteří usoudili, že bude mnohem lepší, když se zruší.

FOTO: 7 věcí, které vás před koronavirem neochrání

7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5291229689_88cc09412f_b7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - snimek_obrazovky_2020-03-03_v_12.45.147 věcí, které vás před koronavirem neochrání - bůh wiki7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - hornbach.cz7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - pixabay
Další fotky
7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5e302a5914398-43287 věcí, které vás před koronavirem neochrání - antibiotika pixabay

„Češi jsou neuvěřitelný národ, který si dokáže poradit se vším. Navíc máte v této zemi mnoho odborníků, kteří mají názor na všechno, co se ve světě stane. Dříve tuto funkci geniálně splňoval váš politik Tomio Okamura, který se v televizi dokázal vyjádřit ke všemu od islámu až po cestování do Chorvatska. Nyní něco podobného spatřujeme ve všeznalém cestovatelovi Danu Přibáňovi, který se dokáže vyjádřit na svém Facebooku v podstatě ke všemu. V Česku tedy stačí projet svět trabantem a tím získáte patřičnou kvalifikaci k tomu stát se chodícím nositelem pravdy a moudrosti,“ prozradil nám jeden ze zakládajících členů Wikipedie.

I my si samozřejmě myslíme, že je to dobrý nápad, protože se Češi konečně budou moc spolehnout na svůj selský rozum, kterým se tak často ohání. Proto tento krok schvalujeme všemi deseti.

Celý tento článek je samozřejmě nesmysl, který slouží pouze pro pobavení, takže se smějte a sdílejte.

Ferrari Lakatoš

Komentáře