Jeden z nejuznávanějších českých rapperů mladší generace Sergei Barracuda má za sebou možná dosavadní vrchol své hudební kariéry. Na konci srpna beznadějně naplnil areál Dolní oblasti Vítkovice, kam směl vpustit pouze tisíc svých fanoušků. Na skvělý koncert dorazily i hvězdy české MMA scény, kterou Barracuda pečlivě sleduje a také komentuje.

„V březnu jsem oznámil odchod od svého tehdejšího labelu a postavil se na vlastní nohy. Už se mi nelíbilo, jak mne šidili na penězích, které jsem si poctivě vydělal. A tenhle koncert byla první velká akce, co jsem sám hudebně produkoval. Škoda, že jsme mohli pustit jen tisíc lidí, a navíc všichni museli být nad 18 let. Atmosféra byla neskutečná a všichni z toho byli fakt nadšený,“ popisuje nadšeně Sergei Barracuda. Toho na místě podpořili i další hvězdy československé rapové scény jako Smack One nebo Pil C.

„Moc jim děkuju za to, že se dorazili. Já z toho koncertu byl měsíc nervózní. Musel jsem si pronajmout hudební klub v Ostravě, kde jsem celou show poctivě trénoval. Ale pak, když vleze před ten dav venku, tak to se prostě natrénovat nedá. O to víc jsem na sebe pyšnej, že jsem za celý koncert nic nepokazil,“ směje se ostravská rapová hvězda.

Kromě kolegů z branže se na Barracudu vypravila i místní fighterská smetánka ve složení Václav Baba Jaga Mikulášek, kterého čeká v říjnu zápas s Karlosem Vémolou v MMA, a také Vašek Sivák, mistr světa v kickboxu. „Oba kluci jsou z našeho regionu a jsem jejich velký fanoušek. A říkám vám, že Vašek Baba Jaga Mikulášek, tenhle kluk z ulice, nakonec nad Karlosem Vémolou v jejich zápase zvítězí. Důvod? Ten kluk je zvyklej se prát na ulici, není to žádná zpohodlnělá hvězda a proto si myslím, že právě on nakonec uspěje,“ věští Sergei výsledek zřejmě nejočekávanějšího zápasu v MMA za poslední měsíce.

Komentáře