Stejně jako je americký basketbalista Magic Johnson imunní vůči AIDS, nad čímž kroutí hlavu celý svět, tak v Česku máme rovněž světový unikát. Český premiér Andrej Babiš, který se zúčastnil jednání s nakaženou hygieničkou Jarmilou Rážovou, se dokázal nenakazit koronavirem COVID-19. Celý svět žasne nad imunitou tohoto 66letého politika, který tak automaticky odmítl nastoupit do karantény.

Babiše se COVID-19 bojí

Babiše nám celý svět závidí, shodují se tuzemští experti na zdraví. A to vše díky tomu, že zvládnul absolvovat schůzku s hygieničkou Jarmilou Rážovou, která se nakazila COVIDEM-19. I když s ní Babiš strávil spoustu času v jedné místnosti, tak se nenakazil. Jeho předností je totiž nejen nadpřirozená imunita, ale i otevřené okno, respirátor a dostatečná vzdálenost od Rážové. V místnosti se navíc větralo, takže zákeřný koronavirus se Babišovi vyhnul a utíkal oknem ven.

FOTO: 7 věcí, které vás před koronavirem neochrání

7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5291229689_88cc09412f_b7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - snimek_obrazovky_2020-03-03_v_12.45.147 věcí, které vás před koronavirem neochrání - bůh wiki7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - hornbach.cz7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - pixabay
Další fotky
7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5e302a5914398-43287 věcí, které vás před koronavirem neochrání - antibiotika pixabay

„Je to neuvěřitelné, že se Babišovi koronavirus vyhnul. Je to náš hrdina, kterému dám v příštích volbách hlas,“ říká jeden z věrných voličů hnutí ANO, kteří věří, že Andrej Babiš je druhým příchodem Ježíše. Tento volič si zároveň myslí, že by se český premiér měl navštívit co nejvíce domovů důchodců, kde by se měl se seniory podělit o způsob, jak se dokázal vyhnout nebezpečnému viru, který je extrémně nakažlivý.

Jiní lidé v Babišově jednání pro změnu našli způsob, jak se vyhnout karanténě. „Když mi zavolá někdo z hygiény, tak řeknu, že nosim respirátor, stojim u otevřenýho okna, v místnosti byly vysoký stropy a od nakaženýho jsem stál daleko,“ popisuje výmluvu pan Milan z Ostravy, který tento způsob vyhnutí se karantény pojmenoval „Babišova metoda“.

Čau lidi!

Ferrari Lakatoš

Komentáře