Kvůli koronaviru a šetření státu se ministryně financí Alena Schillerová z hnutí ANO rozhodla, že zruší naší poslední jistotu v životě, kterou byla státní loterie Účtenkovka. Ještě do včerejška jsme zde mohli vyhrát milión nebo novou káru. Tyto časy už jsou navždy pryč a my budeme muset za Sportku platit vlastníma prachama. To snad ne tohleto!

Sbohem, Účtenkovko

Takovéto duchaplné rozloučení s národní loterií Účtenkovka jsme tedy nečekali. Sice to daňové poplatníky stálo 65 milionů korun ročně, jenže nám to bylo jedno, protože jsme do práce stejně nechodili a jediný, kdo měl čas soutěžit, byli lidé bez práce. Cílem Účtenkovky bylo, aby alespoň někdo měl zájem o účty z nákupu, protože jinak by se ukázalo, že EET je úplně k ničemu. Jenže to se nestalo, takže si je schovávali jen neúspěšní a nezaměstnaní lidé, kteří soutěžili. Když je ve hře auto a milión, tak si člověk snadne spočítá, jak dlouho by mohl hrát bedny na 5+95 za točku.

FOTO: V této galerii je víc demotivačních citátů, než máte korun na účtu

Koronavirus nám bere všechno, co máme rádi, a my to tak rozhodně nenecháme. Hned jak zrušej karantény a zákazy shlukování lidí, tak uděláme velkou demonstraci na podporu vrácení naší Účtenkovky. Přišli jsme o desetisíce výher, které jsme mohli vyhrát jen tím, že jsme na internetu zadali kód z účtenky za nákup grešláka. Je pravda, že se dala vyhrát většinou maximálně tak stovka, ale kdo vám jinej zadara na krabku cigár, když ne stát.

Argument zrušení Účtenkovky je rozhodně špatný. Prý chce vláda šetřit a takhle zbyde 65 milionů korun, které by mohl stát využít například na nákup roušek. Bohužel nikdo na nikom žádné roušky neviděl, ale zato účtenky vidíme v obchodech furt. Poslední kolo Účtenkovky hrálo přes 311 tisíc neúspěšných soutěžících, kterým se podařilo zaregistrovat přes 13 milionů účtenek. Ano, slyšíte správně. Pořád připadá více než jedna zaregistrovaná účtenka na jednoho Čecha. A to mohl každý Čech po úpravě pravidel až 500 účtenek za měsíc.

Znovu opakujeme! My to tak nenecháme a za právo na Účtenkovku budeme propagovat na internetu! Založíme petici na internetu, uspořádáme účtenkový odboj a jen tak se nevzdáme. Přece nebudeme platit za drahou Sportku.

Ferrari Lakatoš

Komentáře