Půjčka je pro člověka velice nevýhodná, pokud se ji rozhodne splácet. Bude ho to každý měsíc stát peníze a ještě ve finále zaplatí víc, než kolik si půjčil. Je to zlodějna! Proto se dnes podíváme na to, jak se dá systém obelstít a  vyhnout se splácení půjčky.

Cesty dluhů jsou nevyzpytatelné a je jen na vás, jak s nimi naložíte. Naštěstí existuje spousta tipů a triků, jak obejít děravý systém dluhů a splátek. A my samozřejmě víme jak.

1. Zbavte se všeho svého majetku

Pokud máte dobrého kamaráda, domluvte se s ním a přepište na něj všechen svůj majetek. Byt, auto, úplně všechno. Když nebudete nic mít, nebude vám logicky exekutor mít co vzít. Vy tak nebudete splácet svůj dluh, ale nikdo vám nic nevezme. Jednoduché, rychle a účinné. Když pak budete dělat na černo, tak vám nebude moct exekutor strhávat ani váš plat, protože žádný oficiálně mít nebudete.

FOTO: 8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům

8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům - SN1 – TV Nova8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům - euromiliony8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům - SN dědictví – csfd8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům - SN naroďte se do královské rodiny -wikip8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům - SN udělejte z vašeho dítete dětskou celebritu – flickr
Další fotky
8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům - SN wikipedia – vemte si bohatou ošklivou ženu8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům - kapitan-jack-sparrow-chce-prave-vas-pirati-z-karibiku-a-cerna-perla-lakaji-nejen-na-filmovy-zazitek8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům - youtube.com viktor

2. Fingovaná smrt

Existuje část internetu zvaná „dark web“. Zde dokážete sehnat kontakty na lidi, kteří vám za malý úplatek milerádi pomůžou nafingovat vaši smrt. Falešný úmrtní list, falešný pohřeb, falešná nová identita… Jde o trošku dražší způsob, jak se vyhnout placení půjčky, ale za to je vážně účinný. Navíc takto můžete okrádat banky častěji. Čím více falešných identit a fingovaných smrtí, tím více půjček = tím více peněz!

3. Útěk do zahraničí

Toto opět zahrnuje falešnou identitu, nicméně tentokrát nemusíte fingovat svoji smrt. Stačí si sehnat falešnou identitu a utéct do nějaké exotické země, například do Kyrgyzstánu. Proč právě tam? Průměrný plat tam je v přepočtu asi 1000 korun měsíčně. Když si od banky vezmete půjčku například 500 tisíc, budete tam za milionáře. Pak si stačí zaplatit falešnou identitu, falešný vysokoškolský titul a můžete tam dělat třeba bohatého mafiána a tahat za nitky tamní politiky.

4. Insolvence a oddlužení

Nejjednodušší a jediná legální cesta v seznamu je insolvence a oddlužení. Nedávno byl schválen nový zákon, který nám v tomhle jde přímo na ruku. Téměř každý teď může nasekat statisícové nebo i milionové dluhy a pak se nechat oddlužit. Nikdo na tom netratí, jen zlé a ďábelské banky.

5. Vzít si půjčku na někoho jiného

Poslední způsob, jak se vyhnout placení půjčky, je jasný. Vezměte si další půjčku na někoho jiného. Postiženého bratra v invalidním důchodu, babičku, dědu, prostě někoho důvěřivého. Tou půjčkou zaplaťte dluhy a svoje obětní beránky nechte, ať už si to nějak vyřeší sami. Vy jste si to taky museli vyřešit. To už není váš problém.

Ferrari Lakatoš

Statisticky nejdříve umírají lidé v Ústeckém kraji. Přestěhujte se do Mostu a prožijte kratší život v dluzích

Komentáře