Žít od výplaty k výplatě nebo v lepším případě čekat na důchod na dávkách přece není život, který chceme v Česku zažívat. V televizi i na úřadech nám navíc připomínají, že do důchodu je to pořád daleko. Naštěstí existuje řešení, které zkrátí vaše utrpení. Přestěhujte se do Ústeckého kraje, kde je průměrná délka života nejkratší v rámci celé republiky. Ušetříte tak roky strávené v dluzích.

Kratší utrpení v severních Čechách

Podle oficiálních statistik Českého statistického úřadu (ČSÚ) se délka života napříč jednotlivými kraji v Česku velmi razantně liší. Například muži v Ústeckém kraji se dožívají v průměru o 4 roky kratšího věku než zazobaní Pražáci. Na první pohled se to může zdát jako něco negativního, jenže lidé by se na věci měli koukat i z té druhé strany. V Mexiku se říká, že je lepší žít 10 let jako král než celý život jako osel. My ve Světě neúspěšných říkáme, že je lepší žít o 5 let méně jako chudák, i když je to třeba v Mostě. Proto vám doporučujeme přestěhovat se do severních Čech. Sice vám nebude líp, ale zato vám bude kratší dobu hůř.

FOTO: Nejhnusnější severočeská města, která vám zaručeně zkrátí život

Nejhnusnější severočeská města, která vám zaručeně zkrátí život - 1024px-Elektrárna_Ledvice_z_MilešovkyNejhnusnější severočeská města, která vám zaručeně zkrátí život - 1024px-Chomutov_02-2013_-_Experimenty_(05)Nejhnusnější severočeská města, která vám zaručeně zkrátí život - 1024px-Ústí_nad_Labem,_Revoluční_(01)Nejhnusnější severočeská města, která vám zaručeně zkrátí život - chomutov stream.czNejhnusnější severočeská města, která vám zaručeně zkrátí život - decin-2796784_960_720
Další fotky
Nejhnusnější severočeská města, která vám zaručeně zkrátí život - Kadaň,_Pionýrů,_sídliště_BudovatelůNejhnusnější severočeská města, která vám zaručeně zkrátí život - litvínov youtube

A proč se vlastně v Ústeckém kraji lidé dožívají kratšího věku než jinde v Česku? Za vším máme hledat kvalitu života, životní prostředí, čistotu vzduchu a stres. A navíc pokud lidé z Ústeckého kraje pracují, což není váš případ, tak má vliv i náročné povolání v nehostinných podmínkách fabrik a továren.

Co z toho všeho plyne? V případě, že vás život v dluzích už nebaví, ztratili jste víru v boha Forbese, další půjčku na půjčku vám už nedají, prošli jste si všemi českými reality show a talentovými soutěžemi a nebaví vás už nadále „tunit“ vašeho golfa, existuje řešení, jak zkrátit vaše utrpení. Stačí se přestěhovat na to správné místo, a tím je Ústecký kraj. Zde čas utíká mnohem rychleji. To samozřejmě platí pouze v rámci délky vašeho života, který se zkrátí. Když do toho všeho budete kouřit padělané cigarety, kupovat potraviny s prošlou minimální trvanlivostí a denně popíjet pivo Grešlák plnými doušky, určitě svůj život zkrátíte ještě víc.

Pokud se tedy přestěhujete na sever Čech, možná oceníte, že nebudete nejhloupějším jedincem v celé čtvrti a nebudete si připadat tak tragicky, protože zde jsou na tom všichni špatně. Jen se podívejte na takové Ústí nad Labem, kde je na dávkách půlka města a kde lidé dýchají výpary z chemiček už od dob socialismu. Oceníte i krásu severočeských dolů. Hlavně si dávejte pozor na město Most, které vám na rozdíl od vtipného seriálu České televize způsobí jen a pouze deprese a chuť skoncovat s životem skokem do šachty.

Jak se rozhodnete, milí tragédi? Skoncujete to skokem pod vlak anebo se jako srábci přestěhujete do severočeských Sudet, kde se necháte postupně přiotrávit a zdeprimovat tamní tragickou situací?

Ferrari Lakatoš

Komentáře