K tragické události došlo v Beaumontu v Texasu, USA. Zaměstnanec krematoria Henri Johnson se během směny dočkal svého žalostného konce, když ho jeho kolega omylem spálil zaživa. Incident vyšetřuje tamní policejní oddělení.

Podle vyjádření beaumontského policejního oddělení si 48letý Henri Paul Johnson chtěl během své 16hodinové směny v krematoriu na chvíli odpočinout a usnul na jednom ze stolů, na které jsou běžně odkládána mrtvá těla připravená ke kremaci. Henriho kolega Jimmy Henderson si svého spolupracovníka spletl se zesnulou obětí autonehody určenou ke spálení v peci. Nešťastný Johnson tak zemřel jedním z nejhorších způsobů, které si lze představit. Na dalších 8 podobných politováníhodných incidentů, při nichž lidé přišli bizarním způsobem o život, se podívejte v naší galerii.

FOTO: 8 bizarních nehod, kterými byste určitě nechtěli přijít o život a které se skutečně staly

8 bizarních nehod, kterými byste určitě nechtěli přijít o život a které se skutečně staly - iStock-157568595-630×3788 bizarních nehod, kterými byste určitě nechtěli přijít o život a které se skutečně staly - Chelsea-Tumbleston-and-Brent-Tyler8 bizarních nehod, kterými byste určitě nechtěli přijít o život a které se skutečně staly - Ivan McGuire8 bizarních nehod, kterými byste určitě nechtěli přijít o život a které se skutečně staly - The-Goodies8 bizarních nehod, kterými byste určitě nechtěli přijít o život a které se skutečně staly - Crocodile
Další fotky
8 bizarních nehod, kterými byste určitě nechtěli přijít o život a které se skutečně staly - SG-Snoring-Is-No-Laughing-Matter-RM-722×4068 bizarních nehod, kterými byste určitě nechtěli přijít o život a které se skutečně staly - maxresdefault8 bizarních nehod, kterými byste určitě nechtěli přijít o život a které se skutečně staly - image

Než si kdokoliv stihl Jimmyho omyl uvědomit, Henriho tělo již bylo vystaveno žáru dosahujícího teploty skoro 1000 °C a spáleno na prach. Jenna Davisová, vedoucí směny oběti, se svěřila portálu worldnewsdailyreport.com s informacíže svého podřízeného slyšela křičet zhruba 15 sekund po zapnutí kremační pece. „Nejprve jsme neměli nejmenší tušení, odkud zvuk přichází. Když jsme si uvědomili, co se ve skutečnosti děje, bylo už bohužel pozdě. Okamžitě jsme zařízení vypnuli, Henri byl ale po smrti.“ Jenna Davisová dále tvrdí, že zaměstnanec, který incident způsobil, je ve zkušební době a zapomněl zkontrolovat visačku, která se zpravidla umisťuje na palec zesnulého. Zodpovědný zaměstnanec krematoria tak může čelit obvinění z usmrcení z nedbalosti a strávit několik let ve vězení.

Michal Švehla

Pozn.: Zpráva je vyfabulovaná, může být poplašného či jinak závažného charakteru. U minulých článků jsme se poučili, že ani zařazení do kategorie Fake news a poznámka tohoto typu neodradí odhodlané keyboard warriory od toho, aby svými poznámkami brali útokem sekci komentářů.

Komentáře