O obrovský povyk se před nedávnem postaral populární moderátor Luboš Xaver Veselý, když se v jedné z pražských poboček veřejně pohádal s hlavním vedoucím jednoho z řetězců rychlého občerstvení McDonald`s kvůli tomu, že mu prý nedodali k objednávce jeho oblíbený Big Mac. Ten si vyžádal navíc ke dvěma velkým menu a McFlurry, na které si přinesl vlastní kyblík z KFC. Nakonec ho prozradila kamera.

Xaver Veselý se ztrapnil v McDonaldu

Doba je zlá a lidé v těchto časech řeší věci vším možným. Například český moderátor Luboš Xaver Veselý se rozhodl, že své dlouhé chvíle bude utápět v jídle, což dokazují i jeho extravagantní košile nepopsatelných rozměrů. Před nedávnem se na něj však provalila kauza, o které bychom rozhodně mlčet neměli. Před Vánocemi prý Xaver navštívil jednu z pražských poboček oblíbeného fastfoodového řetězce McDonald`s, kde si měl údajně objednat 2 obrovská menu s McRoyal Double, hranolkami a dietní colou. Jako bonus si od konkurence přinesl prázdný kyblík od KFC s přáním, aby mu ho obsluha naplnila až po okraj McFlurry s karamelovou polevou a Lentilkami. Na závěr Xaver dodal, že by si ještě přál jeden Big Mac.

FOTO: 7 věcí, které vás před koronavirem neochrání

7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5291229689_88cc09412f_b7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - snimek_obrazovky_2020-03-03_v_12.45.147 věcí, které vás před koronavirem neochrání - bůh wiki7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - hornbach.cz7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - pixabay
Další fotky
7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5e302a5914398-43287 věcí, které vás před koronavirem neochrání - antibiotika pixabay

Objednávku mu přinesli až ke stolu, jenže po minutě začal Veselý křičet jako šílený. Nakonec to skončilo tím, že si nechal zavolat vedoucího směny, a pak dokonce i vedoucího provozovny. Nahlas a důrazně si stěžoval na to, že nedostal big mac, který si objednal. Nakonec vše skončilo vyhrožováním, že Xaver se svým investigativním týmem natočí reportáž o nekalých praktikách globálního řetězce. Jenže pak šéf směny vytáhnul kamerové záběry, na kterých se ukázalo, že Xaver Big Mac omylem vdechnul i s obalem. To byl pro známého moderátora obrovský trapas, a tak se usadil zpátky ke stolu, snědl svá skromná meníčka a dvoukilovou zmrzlinu, a nenápadně se vypařil.

I slavní čeští moderátoři zkrátka nemají své dny a někdy se zkrátka člověk nadechne i na místech, kde se to nejméně hodí.

Celý článek je samozřejmě smyšlený nesmysl, kterému se můžeme jen smát a vesele ho sdílet.

Mercedes Lakatoš

Komentáře