Děje se tomu tak poprvé v historii a je to možná trochu nezvyklá věc.  Ledově namražený Jägermeister představuje ucelenou mezinárodní streetwear kolekci oblečení. Exkluzivních kousků oblečení s názvem „BEST NIGHTS“ vypracovalo několik vybraných evropských designérů a přináší tak módním fanatikům exkluzivní oblečení do jejich šatníků.

Celá kolekce vychází ze základního prvku značky Jägermeister, a tím je noční život, a to i v době pandemie, kdy noci trávíme jinak, než tomu bylo před krizí. Kolekce proto může být symbolem poselství optimismu toho, že se již brzy opět potkáme na koncertech nebo v nočních klubech. Kolekce bude k dispozici od 31. ledna exkluzivně na online shopu www.bestnights.com a pro zákazníky budou připraveny trička, mikiny teplákové soupravy  a další doplňky.

Kolekci BEST NIGHTS podporuje newyorský návrhář Bloody Osiris a řada dalších kreativců z mezinárodní streetwearové scény. Mimo jiné také rapper Dalyb ze Slovenska, který patří mezi nejrespektovanější jména na České a Slovenské rapové scéně.

„Je mi velkou ctí, že jsem byl vybrán ke spolupráci u příležitosti této kolekce. Jsem tedy rád, že mohu být toho součástí. Skutečně mě baví myšlenka spojit se se zajímavými lidmi v jedné kampani a být první, kdo ukáže světu novou kolekci streetwearů“ říká Dalyb.

Co se výroby týče,  upřednostnil Jägermeister vysoce kvalitní materiály. Tkanina je vyrobena ze 100% bio bavlny certifikované podle standardu Organic Cotton Standard (OCS), přičemž každý kus je vyroben v EU. Maskáčové tričko se speciální funkcí navíc doplňuje současnou kolekci BEST NIGHTS a vytváří interaktivní zážitek: Použitím Instagram AR filtru mohou uživatelé v potisku odhalit skryté prvky.

Kolekce má ukázat směr a doručit zprávu, že ty nejlepší noci našich životů budeme v hudebních klubech a na koncertech zase brzy prožívat společně. Každý kousek oblečení zdůrazňuje význam nejlepší noci se svými přáteli. Svým designem je kolekce cílí na fanoušky streetwear módu.

Sami, ale spolu – kolekce BEST NIGHTS spojuje

Mezinárodní kampaň BEST NIGHTS podporují i další módní talenty. Mimo jiné například modelka a návrhářka Lisa Anckarmanová (Švédsko), bloger a odborník na tenisky Christopher Blumenthal (Německo) a „pravděpodobně nejstarší streetwear influencer na zemi“ Alojz Abram alias Gramps (Německo).

Kvůli současné pandemii koronaviru nepředstavují mezinárodní talenty pouze modely kolekce, ale také pro kampaň natáčí vlastní videa. Za tím účelem poslala společnost Jägermeister každému z nich samostatný set na natáčení. Kombinace kousků z kolekce BEST NIGHTS s vlastními jedinečnými styly umělců budou představeny v rámci mezinárodní kampaně na sociálních sítích společnosti Jägermeister i samotných umělců.

Komentáře