Téměř 20 let po skončení původního Walker Texas Rangera chystá americká televizní síť CBS novou inscenaci tohoto populárního seriálu. Ponese název Walker a Chucka Norrise v roli hlavního protagonisty nahradí americký herec Jared Padalecki.

Kromě toho, že Padalecki, který se proslavil především rolí v seriálu Lovci duchů, má v nové verzi převzít štafetu po legendárním Chucku Norrisovi, na pořadu by se měl podílet i jako výkonný producent. Informoval o tom americký magazín Deadline.

FOTO: 5 nejlepších vtipů o Chucku Norrisovi

5 nejlepších vtipů o Chucku Norrisovi - Chuck-Norris5 nejlepších vtipů o Chucku Norrisovi - norris-tex-e1548371046876-660×4005 nejlepších vtipů o Chucku Norrisovi - profimedia-02066037815 nejlepších vtipů o Chucku Norrisovi - jehehe5 nejlepších vtipů o Chucku Norrisovi - chuck-norris1

Stejně jako tomu bylo v letech 1993-2001, kdy odvážného texaského strážce pořádku ztvárnil Chuck Norris, i nyní se děj seriálu točí kolem postavy policejního příslušníka Cordella Walkera. V této verzi je Cordell ovdovělým otcem dvou dětí, který se po dvou letech práce v utajení vrací domů do Austinu zpět za svou rodinou. Walkerovi bude navíc pomáhat i nová parťačka; jedna z mála žen, které se kdy k texaskému rangerskému oddílu přidaly.

Spolu by tak měli tvořit duo moderních hrdinů, kteří jednají v rámci svého vlastního morálního kódu, bez ohledu na to, jaká jsou stanovená pravidla. Oproti původnímu zpracování bude seriál značně temnější a brutálnější, úspěšná kombinace akčních scén s morálním poselstvím by měla být zachována.

Jared Padalecki

Scénář k novému Walkerovi píše Anne Frickeová, která má na svědomí například seriály Cena za lidskost, Městečko Pines nebo Valor. Zároveň by měla plnit i roli výkonné producentky, a to po boku Dana Lina a Dana Spila, kteří stojí například za seriály Smrtonosná zbraň nebo Sunnyside. Datum premiéry první epizody zatím nebylo zveřejněno.

Michal Švehla

Příběh zkrachovalého komedianta uchvátil kritiky. Nový Joker se teď chystá bořit rekordy v návštěvnosti

Komentáře