Skvělá zpráva pro všechny české fanoušky ságy Star Wars! Hlavní představitel kultovní série Mark Hamill alias Luke Skywalker je v Praze. A není sám. Do Prahy dorazil před pár dny a společnost mu dělají dcera Chelsea a jejich věrná psí přítelkyní Millie.

Na takovou návštěvu bude Praha vzpomínat ještě hodně dlouho. Americký herec, který se proslavil na plátnech kin v letech 1977–1983 postavou Luka Skywalkera ve Star Wars, si v pražské metropoli užívá soukromou dovolenou. Na svých sociálních sítích otevřeně sdílí své momenty z Prahy se svými fanoušky. Na některé dokonce i reaguje! Může se tak stát, že jej potkáte v ulicích při venčení. Absurdní? Vůbec ne. Nechť šťastlivce provádí síla!

 

FOTO: Mark Hamill a jeho momenty v Praze

Mark Hamill a jeho momenty v Praze - Mark Hamill a jeho momenty v Praze - Mark Hamill a jeho momenty v Praze - Mark Hamill a jeho momenty v Praze - Mark Hamill a jeho momenty v Praze - V roli Luka Skywalkera, 1977
Další fotky
Mark Hamill a jeho momenty v Praze - Mark Hamill se svoji hereckou kolegyní Carrie FisherMark Hamill a jeho momenty v Praze - V dosud poslední epizodě Star Wars: Poslední z Jediů

 

Nedávno se Hamill ukázal znovu v epizodě z roku 2015 Star Wars: Síla se probouzí a naposledy minulý rok v zatím poslední epizodě Star Wars: Poslední z Jediů. Vzhledem k letošní návštěvě Prahy by nebylo vůbec divné, kdyby se jedna z dalších epizod série natáčela právě v barrandovských ateliérech.

Miroslav Romaniv

Nejste fanoušek Star Wars? Nevadí. Zde si můžete přečíst, které dokumenty ze světa módy byste si neměli nechat ujít.

Komentáře