Bílá sobota patří k nejdůležitějším svátkům všech nacionalistů, xenofobů a omezenců, což potvrdila i Dělnická mládež, která tento svátek také oslavila. Členové této vlastenecké sekty rozhodli obléct si bílá trika s terčem a vytáhnout ven provětrat vlajky. Je vidět, že tito lidé očividně o Velikonocích vůbec nic nevědí.

Vlastenecké Velikonoce

Zatímco milovníci pervitinu oslavili Bílou sobotu poctivým fetováním mosteckého materiálu, tak naši „vlastenci“ se rozhodli si obléct bílé triko a opět se zebe dělat hlupáky jako to ze sebe dělají i po zbytek roku. Celé jejich bílo-sobotní slavení totiž spočívalo v tom, že si na sebe oblékli bílé triko s terčem a následně se nechali vyfotit s vlajkami před kostelem. Mnohem lepší by bylo sobotu trávit například litím si kyseliny do ucha nebo polykáním žiletek.

FOTO: 7 věcí, které vás před koronavirem neochrání

7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5291229689_88cc09412f_b7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - snimek_obrazovky_2020-03-03_v_12.45.147 věcí, které vás před koronavirem neochrání - bůh wiki7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - hornbach.cz7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - pixabay
Další fotky
7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5e302a5914398-43287 věcí, které vás před koronavirem neochrání - antibiotika pixabay

Členové Dělnické mládeže tak umožnili, aby se jim mohli ostatní lidé smát i v tento sváteční den, který patří k těm nejdůležitějším v rámci křesťanského roku, jelikož v tento den Ježíš ležel v hrobě a blížilo se jeho vzkříšení. Nikdo z Dělnické mládeže bohužel neví, jak se správně slaví Velikonoce, takže všichni členové baví vejce pouze na bílo, a posléze udili. Když se členové DM dozvěděli, že k dalším velikonočním zvykům patří jedení sladkého velikonočního pečiva pojmenované jako Jidáš, tak se rozhodli ho koupit a následně vyudit v udírně. Původní plán bylo ho ugrilovat ho na plynovém grilu, jenže bohužel pršelo.

Doufejme, že tihle mladíci, kterým táhne na čtyřicet brzy dostanou rozum, a místo focení se s vlajkou se rozhodnou například si vzít hypotéku nebo založit rodinu. Ideální bude si udělat profil na Lidé.cz. Tím rozhodně nic nezkazíte, vlastenci.

Celý článek je samozřejmě smyšlený nesmysl, kterému byste se měli pouze zasmát.

Porsche Lakatoš

Komentáře