Dělnická mládež opět projevila solidaritu, když na konci ledna uspořádala veřejný kurz objímání. Toho se bohužel nezúčastnil nikdo jiný než sami členové tohoto vlasti milujícího spolku, takže bohužel na žádné objímání opačného pohlaví nedošlo. To však naše holohlavé chlapce v ničem nezastavilo, a proto se rozhodli, že se svléknou a navzájem zahřejí. Člověka pohled na milující vlastence zahřála občas umí zahřát u srdce, zvlášť když se tímto způsobem snaží propagovat LGBT. To si alespoň myslí česká veřejnost.

Dělnická mládež se chce mazlit

„Chce to opravdu velkou odvahu. Předloni jsem tyto chlapce viděla protestovat proti homosexuálům na na LGBT festivalu Prague Pride a teď po sobě lezou na veřejnosti. Láska ke stejnému pohlaví je stejně krásná jako ta k opačnému,“ sdělila nám paní Nováková z Mostu, která zrovna venčila svého jezevčíka na místě, kde probíhala veřejná objímací akce mezi členy tohoto vlasteneckého sdružení, které dokáže překvapit s každým příspěvkem na sociálních sítích.

FOTO: 8 věcí, které se vám můžou stát, když si vyberete nejlevnější hotel na Bookingu

8 věcí, které se vám můžou stát, když si vyberete nejlevnější hotel na Bookingu - Funny-Hotel-Fails-117-59561992db269__6058 věcí, které se vám můžou stát, když si vyberete nejlevnější hotel na Bookingu - 5954ca1f806ca_S3e9BT4__6058 věcí, které se vám můžou stát, když si vyberete nejlevnější hotel na Bookingu - cinemabaroque8 věcí, které se vám můžou stát, když si vyberete nejlevnější hotel na Bookingu - gosocial.com8 věcí, které se vám můžou stát, když si vyberete nejlevnější hotel na Bookingu - instagram
Další fotky
8 věcí, které se vám můžou stát, když si vyberete nejlevnější hotel na Bookingu - purity control8 věcí, které se vám můžou stát, když si vyberete nejlevnější hotel na Bookingu - ouou8 věcí, které se vám můžou stát, když si vyberete nejlevnější hotel na Bookingu - in

Z Dělnické mládeže se stala organizace, která se nově snaží rozdávat radost, lásku a pochopení, takže se nemůžeme divit, že se i rádi objímají. „Okoukali jsme to ze seriálu Teletubbies,“ sdělil nám stručně jeden ze členů Dělnické mládeže. Konkrétně se jedná o toho, který leží v tričku ve sněhu a objímají ho dva lidé najednou. Podle jeho kolegů se jedná o extra mazlící typ, který celou hromadnou objímací akci Dělnické mládeže vymyslel.

V očích veřejnosti totiž působí naši mladí vlastenci jako propagátoři LGBT. Jejich veřejné objímací seance pouze mezi muži, totiž působí velmi „teple“, jak poznamenali jejich fanoušci na Facebooku. Oni se to ani nesnažili vyvrátit a místo toho všechny na Facebooku zablokovali. Co tím asi chtěli naznačit? To nikdo neví.

Ferrari Lakatoš

Komentáře