Misionář, to je slabota. Je zapotřebí trochu experimentovat. Proto vám přinášíme deset sexuálních poloh podle nejaktuálnějších světových trendů.

Trakař
Na rozjezd tu máme něco milého. Žena si opře ruce (dlaně, lokty) o zem, muž zvedne podvozek a lehce zasune. Polohu „trakař“ lze provozovat dvěma způsoby. Buď staticky, tedy tak, že jsou oba milenci na místě, a nebo takzvaný mobilní „trakař“, tedy když žena začne chodit po rukách a muž zezadu přiráží. Takto mají milenci možnost zajít třeba na nákup a zároveň stále souložit. Ideální pro páry, které žijí hektickým životem.

Zahradník
Poloha je náročnější na fyzickou kondici ženy, neboť ta musí unést celou váhu muže. Zahradník umožňuje spojit příjemné s užitečným. Během koitu může muž nejen posekat trávník, ale například i vyházet sníh, naštípat dříví nebo spravit poličku. Důležité je, aby zásun pevně seděl a muž se během sexu neuvolnil a neupadl na hlavu.

Tavič
K této poloze je potřeba vlastnit tavicí pec. Popřípadě nějakou výheň. Oba milenci se vysvlečou do naha, jeden z nich nechá v peci rozžhavit předmět (kov, kámen…) a následně jej rozžhavený přikládá na genitálie svého partnera. Pamatujte na svou bezpečnost a při používání pece vždy myslete na ochranné pomůcky a rukavice. Tato poloha je vhodná například v rámci výročí.

Porcelánový gentleman
Zajímavé řešení otázky sexu. Žena se postaví na ruce, muž na sebe hodí nějaké barokní hadry, zaplete se do ženy a zasune. Při každém svém přírazu zatroubí na trubku (popřípadě může zabrnkat na loutnu), aby tím svůj příraz potvrdil a všichni zúčastnění o něm věděli. Abyste vnesli do koitu více romantiky, může muž ještě v mezičase zpívat.

Vrtulník
Muž vyšplhá na ženu, která stojí, ulehne jí vodorovně na hlavu a zasune penis do její pusy. Žena následně ležícího muže, který je penisem pevně zafixován, roztočí. Tato technika vyžaduje velkou zručnost ze strany ženy, neboť penis nesmí ve svých ústech svírat ani moc (hrozilo by přetržení během roztáčení muže) a ani málo (hrozilo by, že by muž, který je roztočený, odletěl).

Na zbývajících pět ekvilibristických poloh (například na Ivana Mládka) se podívejte galerii:

FOTO: Galerie sexuálních poloh 6-10

Galerie sexuálních poloh 6-10 - 06Galerie sexuálních poloh 6-10 - 07Galerie sexuálních poloh 6-10 - 08Galerie sexuálních poloh 6-10 - 09Galerie sexuálních poloh 6-10 - 10
Je vaše žena příliš ukecaná? Přečtěte si, jak umlčet drbnu?

 

Komentáře