Tesco se snaží zpříjemnit svým zákazníkům prožití svátků co nejvíce a poskytuje jim širokou škálu produktů za velmi lákavé ceny. Součástí atraktivní nabídky je například oblíbená akce na vína, kde při nákupu 3 lahví získají zákazníci 4. láhev jako dárek. Až do Velikonoc mohou zákazníci využít výhodnou slevu 25 % na veškeré oblečení módní značky F&F. Kromě toho si mohou zákazníci pořídit velikonoční sladkosti a delikatesy za ceny, které jsou doslova „malované“.

Novinky z Tesco Finest a široká nabídka

„V souvislosti s Velikonocemi rozšiřujeme nabídku naší prémiové značky Tesco Finest, která je mezi zákazníky velmi populární. Do této produktové řady patří masa a uzeniny, čokolády, sladkosti, delikatesy, káva, čaj, sušené ovoce a ořechy, omáčky, ale i čerstvé potraviny a vína. Pro zákazníky jsme připravili širokou nabídku jak velikonočního pečiva, cukrovinek, čokoládových vajíček a figurek, tak i hraček a stavebnic Lego, které zákazníci v tomto období rádi nakupují jako dárky pro svoje děti. Chybět nesmí ani velmi oblíbená akce na vína 3+1, která patří mezi nejžádanější, přinášející zákazníkům skvělou možnost získat čtvrtou láhev jako dárek,“ uvádí Pavol Halász, produktový ředitel Tesco pro Českou republiku. Dodává: „Oblíbenými položkami v předvelikonočním čase na nákupních seznamech jsou rovněž delikatesy, prémiovější sýry, paštiky a uzeniny i alkoholické nápoje.

S Velikonoci je úzce spjatá rostoucí poptávka po vejcích a cukrovinkách, nabídku tohoto sortimentu řetězec výrazně posílil. Kromě klasických vajec nabízí i barvená a bílá, která jsou ideální pro zdobení.  U cukrovinek mají zákazníci na výběr z nepřeberného množství čokoládových vajec nebo zvířátek. Pro zákazníky se speciálními výživovými potřebami jsou k dispozici zajíčci bez přidaného cukru, v sortimentu nechybí ani několik vegan velikonočních produktů. Zároveň si zákazníci mohou zakoupit potřeby na balení dárků, barvy a otisky na vejce, velikonoční dekorace a vše, co potřebují k svátečnímu pečení a vaření.

Velikonoční otevírací doba

Na Velký pátek 29. března zůstanou všechny Tesco obchody běžně otevřené, zákazníci si tak budou moci pohodlně nakoupit na prodloužený velikonoční víkend. O svátečním víkendu budou mít obchody běžnou otevírací dobu, pouze nonstop hypermarkety budou mít v neděli zkrácený provoz do 23:00 hodin. Pro bezstarostné nakupování bez zbytečného shonu slouží služba Tesco Online nákupy, kdy kurýři dovezou velikonoční nákup až ke dveřím. Nákupy objednané na Tesco Online rozváží zákazníkům denně od 8:00 do 22:00 hod. Na Velikonoční pondělí 1. dubna budou prodejny zavřené. Nákupy objednané na Tesco Online tento den nebudou rozvážené, protože je firma zákazníkům vozí vždy z nejbližšího hypermarketu. Výjimku budou tvořit čerpací stanice, které budou otevřeny i na Velikonoční pondělí od 9:00 do 17:00.

Foto: Tesco

Komentáře