Bradka, strniště, knír či proužek vousů na bradě. Nebo vás nic z toho neláká a raději byste dali přednost dokonale oholené tváři bez jediného chloupku? Nebo je středobodem vašeho zájmu úprava a styling vlasů? Ať už je vaše volba jakákoli, důležité je především pohodlí a rychlé a snadné holení s dokonalým výsledkem. Úprava vousů, vlasů a chloupků po těle je totiž neoddiskutovatelnou součástí života většiny mužů, a je proto důležité tento úkon provádět co možná nejefektivněji. A přesně s tím vám pomůžou nejnovější technologie od značky Braun.

Německá značka Braun se už více než 100 let pyšní bezkonkurenčním spojením kvality, funkčního designu a moderních technologií, které dělají radost zákazníkům po celé generace. Každý přístroj je navíc navržen tak, aby vám přinášel radost a užitek po celá dlouhá léta. Podle svých individuálních potřeb si vyberte svého nového parťáka, aby k vám dokonale seděl. A že je z čeho vybírat!

Bran Series 7

Elektrický planžetový holicí strojek Braun Series 7 se postará o hladké a pohodlné oholení i v těžko přístupných místech. Postará se o to výklopná hlava 360° Flex Head, která se přizpůsobí tvaru vašeho obličeje a každému záhybu, aby zaručila maximální kontakt s pokožkou pro maximálně hladké oholení. Technologie AutoSense se navíc přizpůsobuje hustotě vousů, chloupky odstraňuje každým tahem a upravuje také výkon strojku. Ten přitom umožňuje rychlost až 24 000 příčných střihů za minutu. Zároveň byl akreditován dermatology, takže se spolehněte na jeho maximální šetrnost.

Braun Series 9

Nový holicí strojek Braun Series 9 byl vytvořen, aby oholil vousy rostoucí i pod nižším úhlem. Speciální zastřihovače si poradí s různými typy vousů, takže není třeba žádná místa holit opakovaně. Inovativní hlava ProHead s novým zastřihovačem ProLift nadzvedne a zastřihne více vousů, což vede k až o 10 % rychlejšímu oholení ve srovnání s klasickým Braun Series 9. Planžety OptiFoils jsou tenké 0,058 mm a mají 899 unikátně tvarovaných otvorů. Díky unikátní sonické technologii holicí hlava vykoná 10 000 drobných pohybů za minutu. Tyto vibrace pomáhají vousům proniknout do otvorů, podobně jako když třesete sítem na mouku – čím více vibrací, tím více vousů se v otvorech zachytí. Nabíjecí pouzdro na holicí strojek PowerCase navíc umožňuje přímo nabíjet holicí strojek a používat ho i na cestách, protože poskytne až 90 minut bezdrátového holení kdykoli a kdekoli bez nutnosti dobíjení ze zásuvky. Ideální volba pro ty, kteří preferují dokonale hladkou tvář bez jediného vousu.

Braun Series BT

Precizní zastřihovač vousů Braun BT je vyroben pouze z ušlechtilých a hodnotných materiálů. Motor je vybaven inovativní technologií AutoSense, která pomocí senzorů snímá hustotu vousů a přizpůsobuje výkon, aby bylo zastřihování co nejpohodlnější. Široká zastřihovací lišta zachytí více vousů jedním tahem. Extrémně ostré břity si poradí i s dlouhými a hustými vousy bez tahání. Navíc zůstávají ostré po celou dobu své dlouhé životnosti. Pomocí přesného otočného ukazatele navolíte jednu z 39 možností nastavení délky od 0,5 do 20 mm. Díky omyvatelnosti pod tekoucí vodou se snadno udržuje hygienicky čistý.

Braun zastřihovač vlasů HC

Zastřihovač vlasů Braun disponuje velmi ostrou čepelí, která je plně zabezpečená, nabízí vysoký výkon, perfektní ostrost a zároveň naprosté uživatelské bezpečí. Velmi praktická je jeho vodotěsnost, můžete jej proto po použití klidně opláchnout pod vodou. S pouhými dvěma střihacími nástavci dokáže nabídnout hned 17 délek zastřihování. Pro nejkratší střih použijte strojek bez nástavce, který stříhá na 1 mm, je tak ideální pro kontury účesů nebo ultra krátký sestřih. Můžete pak připnout hřeben na kratší vlasy, který stříhá od 3 do 24 mm v krocích po 3 mm. Hřeben na delší vlasy pak zastřihuje v délkách od 14 do 35 ve stejném intervalu. Vybere si opravdu každý. A díky speciálnímu paměťovému zámku délky střihu je zvolené nastavení zabezpečeno, máte tedy jistotu, že stříháte vždy na požadovanou délku.

Braun Styling BG

Zastřihovač na tělo Braun Styling BG se šetrně postará i o nejcitlivější partie vašeho těla s technologií SkinShield. Má širší zastřihovací oblast, takže při každém tahu zachytí a zastřihne větší plochu. Na nabití vydrží pracovat až 80 minut. Můžete si navíc být jisti tím, že jeho břity budou ukázkově ostré po celou dobu životnosti, stejně jako snadnou údržbou díky omyvatelné hlavě.

Braun MGK

Braun MGK je víceúčelový holicí strojek, který splňuje různorodé potřeby moderního muže. Tento model kombinuje holení, stříhání vousů a vlasů nebo tvarování detailů do jednoho zařízení. S různými délkami stříhacích hřebínků a přesnými nástavci můžete Braun MGK přizpůsobit svému stylu a potřebám. Strojek je vybaven několika druhy výměnných hlav a zastřihovacích hřebenů. Díky této výbavě ho můžete snadno použít k zastřihování vousů nebo vlasů a k úpravě chloupků na těle, v nose nebo v uších – váš vzhled tak bude dokonalý za pomocí jednoho přístroje. Čepele z nerezové oceli zůstávají velmi dlouho ostré, a tak se postarají o dlouhodobě kvalitní výkonnost. Zastřihovač je navíc vybaven speciálním senzorem, který rozezná hustotu vousů a přizpůsobí tomu holicí výkon. V balení dostanete navíc žiletkový holicí strojek, pomocí kterého můžete oholit místa, která chcete mít zcela hladká, jako je například krk. Pro menší oblasti můžete použít buď detailní holicí hlavu, nebo detailní zastřihovací hlavu. Braun MGK je ideální pro muže, kteří si přejí jednoduché a praktické řešení pro úpravu svých vousů, vlasů a chloupků po těle.

Komentáře