Také ráno stojíte v koupelně před zrcadlem a bojujete s dokonalou úpravou vašich vousů a chloupků? Tupá žiletka neholí tak, jak má, a zastřižení strniště nedopadlo podle vašich představ? Nezoufejte, máme pro vás snadné a rychlé tipy, jak docílit dokonalého stylingu vousů a chloupků přesně podle vašich představ.

Sexy strniště

Strniště je jedna z nejoblíbenějších úprav vousů. Správně upravené strniště dokáže zakrýt nedokonalosti či pozůstatky po akné, a zároveň vám dodá na mužnosti. Ne každý ho ale dokáže svépomocí upravit tak, aby vypadalo jako ze salonu. Prvním krokem by měla být exfoliace pleti – použít můžete jakýkoliv obličejový peeling z obchodu, nebo si doma vyrobit svůj vlastní, například z kávy nebo cukru. Díky peelingu zbavíte pleť odumřelých buněk, zjemníte ji a především zjemníte i vousy a připravíte je na následné holení a zastřihování. Po provedeném peelingu, který vám zabere maximálně pár minut, vezměte do ruky kvalitní holicí strojek se zastřihovačem, nastavte na něm požadovanou délku a pusťte se do úpravy. Dejte si pozor na to, abyste vždy holili vousy proti směru růstu. Jakmile budete mít zastřiženo, vytvarujte kontury a vyčistěte oblast krku, na kterou se při holení často zapomíná. Po holení věnujte čas také hydrataci pleti, na kterou použijte jakýkoliv pleťový krém bez alkoholu. Tip na závěr: pokud chcete vašemu strništi dodat šmrnc, zastřihněte knír a bradu méně než zbylé partie – díky tomu bude vaše strniště ještě o chlup výraznější.

Ukázkově hladká pleť

Kromě strniště je dalším oblíbeným stylingem kompletní oholení vousů. Dokonale hladká pleť vypadá upraveně, a navíc neškrábe vaše drahé polovičky při líbání. Pro perfektní oholení by měla být prvním krokem opět exfoliace pleti za pomocí peelingu, která připraví na následné holení vaši pleť i vousy. Poté naneste na pleť kvalitní pěnu či gel na holení, a to v dostatečném množství, abyste zajistili hladký skluz holicího strojku či žiletky po tváři. Pokud jste zastánci žiletky, holte se vždy ostrou žiletkou a v průběhu holení ji často proplachujte vodou. Nejprve byste měli svou tvář holit po směru růstu chloupků, pokud však toto holení nebude dostačující, oholte ji ještě jednou proti směru růstu chloupků. Precizní výsledek holení docílíte mnohem jednodušeji a bezpečněji s kvalitním holicím strojkem, který se snáze přizpůsobí všem konturám obličeje. Po holení umyjte tvář od holicí pěny a ošetřete pokožku pleťovým hydratačním krémem nebo kvalitní vodou po holení.

Nesmrtelná klasika pro příznivce holení strojkem

Braun Series 5

Holicí strojek Braun Series 5 je výkonný pomocník, který ocení především mladí muži, kteří s holením teprve začínají. Disponuje Li-Ion baterií s prodlouženou životností, 100% vodotěsností, díky které se můžete holit za mokra i za sucha a ergonomickou rukojetí, která vám zajistí snadné a pohodlné oholení. Tři flexibilní prvky a několik nástavců umožní hladké a jednoduché oholení a přizpůsobí se všem konturám obličeje. Pomocí snadno vyměnitelných nástavců Easy Click vylepšíte strojek o další funkce na úpravu vousů, chloupků na těle a umožní vám také čištění obličejové pokožky. Díky systému EasyClean ho navíc vyčistíte pod tekoucí vodou snadno a rychle bez zbytečného sundávání holicí hlavice.

Braun Series 6

Holicí strojek Braun Series 6 je špičkový pomocník, který vám zajistí bezchybnou úpravu vousů i chloupků za každé situace. Disponuje výkonnou Li-Ion baterií s prodlouženou životností, která vydrží až 3 týdny holení na 1 nabití, 100% vodotěsností, díky které se můžete holit za mokra i za sucha a ergonomickou rukojetí s měkkým úchopem, díky které bude proces holení pohodlný a snadný. Technologie Senso Flex se stará o šetrný průběh holení i citlivé pokožky a minimalizuje její podráždění. Díky velkému množství nástavců a jednoduchému systému Easy Click si upravíte vousy i chloupky libovolně podle nálady a stylu – k dispozici máte zastřihovač vousů, přesný zastřihovač, nástavec na strniště, nástavec pro péči o tělo a čisticí kartáček na obličej. Tento špičkový holicí strojek vás potěší nejen svým výkonem a jedinečnými funkcemi, ale i propracovaným a funkčním designem, na kterém si značka Braun zakládá již od svého založení.

Braun Series 7

Holicí strojek Braun Series 7 je tím pravým pro náročnější zákazníky, kteří si potrpí na nejnovější technologie, funkční design a perfektní výkon. Disponuje výkonnou Li-Ion baterií s prodlouženou životností, která vydrží až 3 týdny holení na 1 nabití, 100% vodotěsností, díky které se můžete holit za mokra i za sucha a ergonomickou rukojetí s měkkým úchopem, díky které bude proces holení pohodlný a snadný. Technologie AutoSense automaticky přizpůsobí výkon strojku hustotě vousů a zajistí tak dokonale hladké oholení i těch nejodolnějších vousů. Díky nástavci Easy Click můžete svůj strojek snadno a rychle přizpůsobit každé vaší potřebě jednoduchým nacvaknutím nástavců. Holicí strojek obsahuje v balení několik různých nástavců, které pokryjí veškeré vaše požadavky: zastřihovač vousů, přesný zastřihovač, nástavec na strniště, nástavec pro péči o tělo a čisticí kartáček na obličej. Díky hlavici 360° Flex dosáhnete bezchybného oholení i na obtížně dostupných místech. Čisticí a nabíjecí stanice 4v1 SmartCenter sama zvolí nejvhodnější čisticí program, strojek vyčistí, nabije a promaže břity, aby při dalším holení byly opět ve skvělé kondici. Stanici lze dokoupit i samostatně, pokud jí vámi zvolený model nedisponuje. Stanice je kompatibilní se všemi holicími strojky Series 5, 6 a 7 nové generace.  Braun Series 7 není jen obyčejný strojek, ale skvělý pomocník s vysokým výkonem, jedinečnými funkcemi a propracovaným designem.

Komentáře