Ex-Cap.com je revoluční obchodní platforma budoucnosti. Jako jedna z prvních firem v oboru zavádí možnost obchodování tokenizovaných akcií na rozvinutých i rozvíjejících se trzích, kryptoměn, tokenizovaných futures kontraktů a forexu.

V Ex-Cap působí tým profesionálů, kteří jsou si vědomi toho, že kryptoměny změní finanční sektor tak, jako email změnil poštovní trh. K tomu vědí, co je pro klienty důležité a proto je Ex-Cap.com značka, na které klienti oceňují rychlost a jednoduchost vkladů i výběrů, obchodování na globálně nejoblíbenější platformě MetaTrader4, širokou nabídku instrumentů k obchodování a špičkový klientský servis v jazyce klienta.

Platforma Ex-Cap poskytuje klientům 3 typy obchodních účtů, přičemž v nejvyšším tarifu Individual nabídne na začátku roku 2023 absolutní novinku na trhu – obchodní účty kryté fyzickým zlatem. Toho bude dosaženo díky možnosti vést obchodní účet v kryptoměně Tether Gold, která je krytá zlatem, které může být klientům i ve zkrácené lhůtě fyzicky doručeno ve Švýcarsku.

Díky využití této nové technologie mohou klienti požívat všech výhod držení fyzického zlata, zatímco mají neustále možnost reagovat na aktuální dění na trzích. Díky vedení obchodního účtu v kryptoměně XAUt můžete benefitovat z expozice vůči zlatu a zároveň obchodovat dle vlastního uvážení na všech všech dostupných trzích.

K tomu se klienti mohou spolehnout na vysoký stupeň zabezpečení jejich majetku, který je uchováván odděleně od majetku společnosti pomocí kombinace chytrých kontraktů, cold wallet a kvalifikovaných správců.

Jedním z dalších podstatných benefitů platformy Ex-Cap, které klienti nejčastěji oceňují, je vedení běžných obchodních účtu v Tetheru – US(D)T, což je světově 3. největší kryptoměna pevně navázaná na kurz dolaru. Díky tomu má klient perfektní přehled o stavu obchodního účtu, kde, pokud chce znát výsledky posledních obchodů, nemusí počítat kolik je např. 0.07 Bitcoinu a zároveň se tak klient vyhýbá poklesu hodnoty obchodního účtu ve chvíli, kdy např. Bitcoin oslabuje.

Tato kombinace technologických inovací posledních několika let s důvěrně známým prostředím a zákaznickou podporou v češtině umožňuje prakticky každému nahlédnout a případně plynule vstoupit do světa budoucnosti, kde již nemusí spoléhat na drahé a zastaralé finanční služby.

Foto: Ex-Cap.com

Komentáře