Fintechová společnost Platon Finance, která stojí za kryptoměnou PlatonCoin, si připisuje další velký úspěch. PlatonCoin byl 30. května zalistován na estonské kryptoburze Coinsbit, která patří mezi největší v Evropě. Denně jí v průměru navštíví přes 3,5 miliónu lidí, kteří zde udělají každých 24 hodin obchody v hodnotách kolem 900 miliónů dolarů.

„Coinsbit patří mezi největší evropské hráče v oblasti obchodování s kryptoměnami. Zalistování PlatonCoinu na této burze bereme jako odměnu za naše velké úsilí, kdy jsme se během neuvěřitelně krátkého období výrazně technologicky i byznysově posunuli dopředu,“ říká zakladatel a ředitel společnosti Platon Finance Daniel Tanner. PlatonCoin je v současnosti již obchodován na burze DigiFinex.

„Očekáváme, že v dalších týdnech bude PlatonCoin zalistován na další významné burzy a stane se úspěšným představitelem nové ekonomiky, která stojí na kryptoměnách a nabízí i pro běžné lidi zcela novou příležitost, jak mnohem snadněji a efektivněji spravovat své finance,“ dodává Tanner.

Vedle PlatonCoinu je další klíčovým produktem společnosti pojištěná digitální peněženka, díky které nehrozí, že by její majitel při zcizení obsahu peněženky o své investice přišel. Mezi tváře značky patří například zápasník UFC Makhmud Muradov.

Komentáře