V zahraničí lze nalézt relativně slušné množství kvalitních youtuberů. Na domácí scéně nalezneme takový youtuberů pomálu. Většina z nich jsou nevtipní pitomci, populární mezi dětmi do 16 let. A právě mezi takovou sortu mediální spodiny se touží zařadit dva ze tří neschopných českých teenagerů.

Stát se neúspěšných youtuberem je jedna z nejlehčích věcí na světě. Na to, abyste se zařadili mezi ty úplně nejhorší, vám bohatě postačí mobilní telefon, špatná improvizace, zasekávání se uprostřed věty, pár suchých vtipů a do p*či k*rva hodně sprostých slov. V tomto případě je od vás ale neúspěch očekávaný už od začátku, nejedná se tedy o nejvyšší fázi neúspěchu.

Nejvyšší fáze neúspěchu totiž dosáhnete tak, že si pořídíte drahou kameru, mikrofon, stáhnete si na torrentech nelegální verzi nějakého programu na střih videí, každé nové video si pečlivě připravíte a dáte do svého výkonu maximum, ale i přes veškerou vaši snahu, bude výsledný produkt stát úplně za h*vno. V takovémto okamžiku si teprve můžete pogratulovat k neúspěchu, že jste se zařadili mezi drtivou většinu špatných českých youtuberů.

Někdo může namítnout, že když se stanete slavnou osobností a vyděláte si celkem pěkné peníze, tak se vlastně jedná o úspěch. Nicméně já, jakožto osoba značně kreativní (a texty nekontrolující a spoustu chyb tak píšící), to za úspěch nepovažuji. Úspěšný umělec je pro mě takový umělec, který vytvoří kvalitní dílo, kterým baví intelektuálně vyspělejší část populace. Pochybný výblitky, mířený na žáky základních škol, uměním prostě nejsou, tudíž veškeré plody vašeho nekreativního stromu jsou neúspěchem, i kdybyste měli statisíce fanoušků.

ne

FOTO: Neuctivé „selfies“ na místě největší jaderné katastrofy zaplavují Instagram

Neuctivé „selfies“ na místě největší jaderné katastrofy zaplavují Instagram - Snímek obrazovky 2019-06-12 v 16.18.35Neuctivé „selfies“ na místě největší jaderné katastrofy zaplavují Instagram - Snímek obrazovky 2019-06-12 v 16.17.32Neuctivé „selfies“ na místě největší jaderné katastrofy zaplavují Instagram - Snímek obrazovky 2019-06-12 v 16.15.44Neuctivé „selfies“ na místě největší jaderné katastrofy zaplavují Instagram - Snímek obrazovky 2019-06-12 v 16.19.15Neuctivé „selfies“ na místě největší jaderné katastrofy zaplavují Instagram - Snímek obrazovky 2019-06-12 v 16.16.44
Další fotky
Neuctivé „selfies“ na místě největší jaderné katastrofy zaplavují Instagram - Snímek obrazovky 2019-06-12 v 16.18.03Neuctivé „selfies“ na místě největší jaderné katastrofy zaplavují Instagram - Snímek obrazovky 2019-06-12 v 16.19.48Neuctivé „selfies“ na místě největší jaderné katastrofy zaplavují Instagram - Snímek obrazovky 2019-06-12 v 16.20.31Neuctivé „selfies“ na místě největší jaderné katastrofy zaplavují Instagram - Snímek obrazovky 2019-06-12 v 16.17.10Neuctivé „selfies“ na místě největší jaderné katastrofy zaplavují Instagram - Snímek obrazovky 2019-06-12 v 16.16.10

Na závěr pár rad:

Mluvte sprostě

Sprostá mluva je základním kamenem úspěchu mezi školou povinným publikem. Dokonce i já používám sprostá slova, abych jimi podtrhl frustraci, která ve mě pění při psaní všech mých textů.

Kopírujte zahraniční youtubery

Největší výhoda vaší cílovky je v tom, že neumí pořádně anglicky. Proto kraďte náměty, vtipy a hlášky od zahraničních youtuberů. Vašim fanouškům ještě pár let potrvá, než budou schopni porozumět řeči vámi kopírovaných youtuberů. Využijte toho!

Čím debilnější humor, tím víc fanoušků

FattyPillow všem ukázal, že čím debilnější humor budete provozovat, tím víc fanoušků můžete získat. Statisticky platí, že debilních lidí je vždycky více než lidí chytrých. Pokud chcete získat opravdu hodně fanoušků, musí být váš humor co nejdebilnější. Avšak v tomto bodě pozor. Existuje rozdíl mezi debilním a trapným humorem. Debilní humor baví debily, trapný humor nebaví nikoho. Naučte se mezi těmito dvěma druhy humoru rozlišovat, jinak svou youtuberskou kariéru daleko nedotáhnete.

Natáčejte se při nakupování hadrů

Tento bod je mířený hlavně na naše ženské čtenáře. I z prosté věci, jako je nakupování zbytečných hadrů, se dá natočit internetový miniseriál s desítkami dílů. Nebudu tady nad tím dlouho polemizovat, jelikož tato věc zůstane mužskými mozky navždy nepochopena, ale ženy opravdu baví sledovat, jak si jiná žena kupuje tunu nesmyslných a drahých hadrů, a na konci videa třeba i při vší svojí dobrosrdečnosti hodí v Tescu dvacku do kasičky se sbírkou na postižené děti.

Máte děti? Udělejte z nich opičky, které vám vydělají na nové auto

Poslední bod je věnovaný všem fotrům č*rákům. Máte malé děti a chcete je legálně zpeněžit? Udělejte z nich youtubery. Napište jim kvalitní scénář, který je odliší od jiných dětských rádoby youtuberů a čekejte, až se stanou slavnými. Sice z nich uděláte idioty před půlkou Česka a zajistíte jim šikanu po zbytek jejich studentských let, ale čert to vem, budete si moct koupit nový auto.

Japonci „mučili“ nepřátelské vojáky nahatými kráskami. Vyzývavé fotografie je měly přimět ke kapitulaci

Komentáře