Toužíte po dokonalém oholení a zastřižení vousů i chloupků na těle, ale nebaví vás používat na každé místo jiný nástroj? Zamávejte žiletkám, pinzetám, nůžkám a klasickým strojkům a vyzrajte na chloupky i vousy multifunkčním holicím strojkem a zastřihovačem v jednom.

S přístrojem Braun Series X Styling snadno a rychle vykouzlíte bezchybné strniště, dokonalé kontury a každý chloupek i vous zastřihnete přesně tak, jak potřebujete.  Díky své kompaktnosti a praktičnosti je navíc skvělým parťákem i na cesty a dobrodružné výpravy – jednoduše ho sbalíte do cestovního pouzdra, a můžete vyrazit.

Prvotřídní péče

Nový zastřihovač na tvář a tělo Braun Series X „vše v jednom“ byl navržen tak, aby dokázal zkrotit vousy a chloupky snadno, rychle a pomocí jediného přístroje. Zvládne tak nejen holení, ale i zastřihování a styling. Ať už jste konzervativní zastánci jednoho způsobu úpravy chloupků a vousů, nebo naopak rádi experimentujete a měníte svůj styl, zastřihovač Braun Series X vám zajistí prvotřídní péči, rychlý výkon a bezchybný výsledek. S Braun Series X vykouzlíte perfektní strniště, přesné zastřižení i dokonalé tvarování kontur, a to pohodlně, rychle a jednoduše.

Holicí strojek disponuje technologií 4-D Blade – čtyři aktivní zastřihovací prvky se dvěma středovými holicími zónami a dvěma bočními zastřihovači zajistí komfortní a rychlé oholení. Efektivní a rychlé zastřižení zajištuje oboustranný hřeben, který chloupky a vousy zastřihuje v obou směrech. Výkyvná hlavice se skvěle přizpůsobí všem konturám a zajistí také snadné klouzání po krku a tváři.

Maximální kontrola

Series X se navíc snadno používá díky pogumované protiskluzové rukojeti a ergonomickému úchopu, který zajišťuje maximální přesnost a kontrolu i v obtížných oblastech nebo při použití za mokra. Hřebenové nástavce SkinGuard vám zajistí bezpečné oholení choulostivých míst, jako jsou například intimní partie, hrudník či podpaží. Kromě skvělého výkonu a praktičnosti vyniká Braun Series X také dlouhou životností, funkčním designem a odolnou čepelí, která vydrží ostrá až 6 měsíců. Samozřejmostí je i 100% vodotěsnost, takže svůj oblíbený zastřihovač můžete používat v umyvadle, sprše, vaně, a také s holicím gelem či pěnou, zkrátka tak, jak vám to vyhovuje.

Komentáře