Čeští hospodští to v současné době nemají příliš lehké. Kromě toho, že jim vláda neustále hází klacky pod nohy, tak to vypadá, že si na ně chce i současný ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD) pěkně došlápnout. Původně uvažoval nad tím, že by neposlušné hospodské posílal do vazby, jenže tím pádem by zaplnil věznice. Řešením by prý mohly být koncentrační tábory pro hospodské.

Za podnikání do vězení

Vláda si dokáže poradit v každé situaci, což dokazuje svým geniálním a bezchybným systémem PES, který má dohlížet na naše zchudlé živnostníky. Po dlouhém čekání byly konečně otevřeny hospody a restaurace, jenže lidé do nich začali chodit, což se znelíbilo primárně ministrovi Kultury Lubomíru Zaorálkovi (ČSSD). Ten se nechal slyšet, že by rád posílal neposlušné hospodské, kteří včas nezavřou své podniky, do vazby. Tam by mohli strávit až 48 hodin hodin. Tímto způsobem jim chce pravděpodobně znehodnotit čerstvě naražené pivo.

FOTO: 7 věcí, které vás před koronavirem neochrání

7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5291229689_88cc09412f_b7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - snimek_obrazovky_2020-03-03_v_12.45.147 věcí, které vás před koronavirem neochrání - bůh wiki7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - hornbach.cz7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - pixabay
Další fotky
7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5e302a5914398-43287 věcí, které vás před koronavirem neochrání - antibiotika pixabay

Na Zaorálkův „geniální“ nápad zareagovali v podstatě všichni v této zemi negativním způsobem a je více než jisté, že se jedná o další hřebík do rakve sociální demokracie. Zaorálek se navíc dozvěděl, že by tímto způsobem mohli být během pár týdnů zaplněné všechny věznice v zemi, a proto přišel ještě s odvážnějším řešením. Rád by za Prahou nechal postavit menší koncentrační tábůrek pro hospodské, který by zatnul všem živnostníkům v pohostinství, kteří se snaží přežít tíživou situaci.

Už dokonce vymyslel způsob týrání, který by měl drzé živnostníky odnaučit podnikat. V rámci Zaorálkova konceptu koncentračního tábora pro hospodské vám například dají oběd, jenže v půlce vám ho vytrhnou z ruky a dostane ho někdo někdo na sociálních dávkách. Další formou mučení bude například hospodská pípa, a kdykoliv si bude někdo z vězňů bude chtít natočit pivo, tak mu dozorce dá ránu rákoskou přes prsty. „Tyto efektivní socialistické způsoby se nám v minulosti osvědčily,“ potvrdil Zaorálek.

Vše je samozřejmě satira, kterou berte s nadsázkou. Zaorálek by sice rád posílal živnostníky do vězení, jenže je to protiústavní a má smůlu!

Ferrari Lakatoš

Komentáře