Na začátku měsíce zemřel na následky několika střelných zranění americký raper Nipsey Hussle. Stal se tak dalším z mnoha jmen, které můžeme najít na seznamu raperů, jejichž životy skončily nečekaně a předčasně.

Teprve 33letý Kaliforňan byl napaden neznámým útočníkem před svým obchodem s oblečením v Los Angeles. Jen o pár chvil později byl v blízké nemocnici prohlášen za mrtvého. Kulky ale nejsou to jediné, co ukončuje drsný život těchto hiphopových ikon. Životy v těchto řadách berou často drogy, někdy dokonce i pohlavní nemoci. Na 10 nejznámějších raperů, kteří nečekaně opustili tento svět, se podívejte v naší galerii.

FOTO: Od Tupaca přes Nate Dogga až po Nipseyho Husslea. 9 raperů, které potkala brzká a nečekaná smrt

Od Tupaca přes Nate Dogga až po Nipseyho Husslea. 9 raperů, které potkala brzká a nečekaná smrt - nipsey-hussle-press-photo-2018-cr-Norberto-Garcia-billboard-1548Od Tupaca přes Nate Dogga až po Nipseyho Husslea. 9 raperů, které potkala brzká a nečekaná smrt - mac-miller-cause-of-deathOd Tupaca přes Nate Dogga až po Nipseyho Husslea. 9 raperů, které potkala brzká a nečekaná smrt - lead_720_405Od Tupaca přes Nate Dogga až po Nipseyho Husslea. 9 raperů, které potkala brzká a nečekaná smrt - image_content_26874800_20160906175630Od Tupaca přes Nate Dogga až po Nipseyho Husslea. 9 raperů, které potkala brzká a nečekaná smrt - The-Notorious-B.I.G.
Další fotky
Od Tupaca přes Nate Dogga až po Nipseyho Husslea. 9 raperů, které potkala brzká a nečekaná smrt - eazy-eOd Tupaca přes Nate Dogga až po Nipseyho Husslea. 9 raperů, které potkala brzká a nečekaná smrt - p01kjgvsOd Tupaca přes Nate Dogga až po Nipseyho Husslea. 9 raperů, které potkala brzká a nečekaná smrt - ProofAug05Od Tupaca přes Nate Dogga až po Nipseyho Husslea. 9 raperů, které potkala brzká a nečekaná smrt - 07806540-c6a5-4ad6-a46e-e9f22f4af4da.sized-1000×1000

Nipsey se stal již třetím mladým raperem, který nás během posledních devíti měsíců takto opustil. Světem před pár měsíci otřásla zpráva, když byl ve své posteli nalezen předávkovaný Mac Miller. Mladý umělec se nově dostával ze své závislosti na drogách, o které začal veřejně mluvit. Do toho těžce nesl rozchod se zpěvačkou Arianou Grande. Ta byla pak z jeho smrti často obviňována, na Instagramu dokonce vznikl poměrně necitlivý hashtag #arianakilledmac. A jen čtvrt roku předtím byl nemilosrdně několika kulkami popraven dvacetiletý XXXtentacion, který poslední měsíce před svou smrtí trhal hiphopové žebříčky se svým novým albem Skins.

Michal Švehla

Malí, ale šikovní. Proč si každý druhý americký rapper říká „Lil“?

Komentáře