Virus COVID-19 je podle výzkumu veřejného mínění mezi občany České republiky mnohem oblíbenější než Pavlína Lubojatzkyová, nechvalně proslulá soutěžící z kulinářské soutěže MasterChef.

Pavlína Lubojatzkyová proti sobě dokázala od svého prvního vystoupení v MasterChef poštvat kromě všech diváků i lidi, kteří pořad vůbec nesledují.

Farmaceutické společnosti ho nenávidí. Nakažený mladík přišel s trikem, jak jednoduše zahubit koronavirus

Poslední výzkum veřejného mínění pak dokonce ukazuje, že oblíbenější než Pavlína je v tuto chvíli i koronavirus, který v posledních měsících nabourá každodenní fungování náš všech.

„Před 2 týdny mi vyšel pozitivní test na koronavirus, příznaky jsem neměla, bylo mi skvěle. Pak jsem si pustila poslední epizodu MasterChefa a okamžitě jsem se pozvracela. Chuť se mi od té doby taky nevrátila. Doktor mi naznačil, že kvůli Pavlíně budu mít zdravotní komplikace po zbytek života,“ svěřuje se žena, která se průzkumu zúčastnila.

„Covid umí bejt docela svině, ale ne taková jako je Pavlína,“ dodává další dotazovaný.

Michal Švehla

Pozn.: V rámci kvalitní novinářské praxe je článek zcela vyfabulovaný. Zpráva je poplašného nebo jinak zavádějícího charakteru, proto by si ji neměl nikdo číst.

Komentáře